Windows 7 Home Basic SP1 X64 ISO dosyası

Kolay kolay kaybetmem bu arşivi merak etmeyin. Sırf bunları yüklemek için ek hesap açtım. Ek olarak arşivleri 2 ayrı HDD'de tutuyorum. Kendiniz için kullanacaksanız tabii ki alın indirin ama alıp kendi arşivinizi konularda paylaşmak istiyorsanız bu ne yazık ki pek mantıklı olmaz. Yani siz bilirsiniz ama bence lüzumsuz olacaktır.
Tabii ki kendi paylasimimmis gibi alip paylasmam. Yedekleme amacli dedim. Orijinal Windows 7 İSO'lari bulunmaz bir nimet. Tesekkurler paylasimlariniz icin.

Ha bu arada konu güncellenmiştir ve tüm ISO'lar eklenmiştir.

Windows sürümü: Windows 7 Home Basic SP1 64 Bit Türkçe.

ISO adı: Tr_windows_7_home_basic_with_sp1_X64_DVD_u_676489.ISO

Sha1 değeri: B421AA47D9CA88ABD59AF5A13E31A7E25BA2B000
SHA256 değeri: A9D131EEEA5814BE34F653B5835376E4428C708A6A611A84BC62A702783A9DDE

[CODE title="İndirme linki"]https://yadi.sk/d/Fs5UkSSixMSrnA[/CODE]

Sha değerleri kontrolü için aşağıdaki rehberi inceleyebilirsiniz.

Hocam dosyayı torrent olarak da verme şansınız var mı?

Hocam dosyayı Torrent olarak da verme şansınız var mı?

Ne yazık ki uzun bir süre veremeyeceğim. 1Mbps upload ile bu dediğiniz ne yazık ki çok zor. Kusura bakmayın. :)

Ne yazık ki uzun bir süre veremeyeceğim. 1Mbps upload ile bu dediğiniz ne yazık ki çok zor. Kusura bakmayın. :)

Yok ne kusuru yine de en azından cevabın için teşekkür ederim.

Hocam şu anda indirdim ve sanal makineya kuracağım bu sürümde kendime hiç depolama bırakmayacağım kaç GB hafıza bırakayım bir bilginiz var mı.

Son düzenleme:
Hocam bu sha değerlerinin doğru olduğuyla ilgili Microsoft tarafından paylaşılan resmi bir kaynak var mı? Siz hangi kaynağı baz alıyorsunuz?

@Enes3078

Değerleri sadece internette bile aratarak teyit edebilirsiniz fakat ben MSDN ve Archive.org aracılığıyla teyit etmiştim. Yine de güvenilirliğinden şüpheniz varsa hiç indirmeyebilirsiniz.

Değerleri sadece internette bile aratarak teyit edebilirsiniz fakat ben MSDN ve Archive.org aracılığıyla teyit etmiştim. Yine de güvenilirliğinden şüpheniz varsa hiç indirmeyebilirsiniz.
İndirmeden önce SHA değerleri için alınan kaynağı merak ettiğim için bu soruyu sordum, Technopat Sosyal'deki kullanıcılara güvenim sonsuz :)

Geri
Yukarı