Windows 7 ISO dosyası

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani öyle de güncellenmiş bir şekli yokmudur ? En azından yeni sistemlere uyumlu hale getirilmiş şekli?

Var. Buyurun:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Anakartını şimdi gördüm. O anakarta Windows 7 kuramazsın. Diskleri görmeyecek. Gelip burada konu açıp debeleneceksin. Diski halledeceksin, USB portlarını görmeyecek...

O sisteme Windows 10 dışında bir Windows sürümü kurmamalısın. Kurarsan burada destek vermeyiz, peşinen uyarayım!

İnternet download manager kullan hızlı indirir.
Zor da olsa indirim Flash'a kurdum sistemi ve PC'ye yükledim. Diğer sistemden biraz daha iyi gibi. Az da olsa hissettiriyor. Teşekkürler. Tuhaf ceza sisteminden dolayı zamanında mesaj yazamadım.
Var. Buyurun:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Anakartını şimdi gördüm. O anakarta Windows 7 kuramazsın. Diskleri görmeyecek. Gelip burada konu açıp debeleneceksin. Diski halledeceksin, USB portlarını görmeyecek...

O sisteme Windows 10 dışında bir Windows sürümü kurmamalısın. Kurarsan burada destek vermeyiz, peşinen uyarayım!
Windows 10 ile bir akrabalık ilişkiniz mi var anlamadım? Denedim birçok defa kurdum ama alışamadım. Gittiği yere kadar Windows 7'yi kullanmaya devam edeceğim. Elbet yardım edecek birileri çıkacaktır. Ayrıca sistemi kurdum ve kullanıyorum. :) Windows10 daha iyi çalışıyor evet bu doğru ama çok hoşuma gitmiyor hem görseli hem de sistem disk ve klasörlere ulaşım yolu. Ayrıca renk ayarlarını da tam yapamadım ve sildim Windows7'yi kurdum. Debelenmeye de alışığım malum türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak yaşayan bir işçiyim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı