Windows 7 ISO dosyasını nereden indirebilirim?

Ben orijinal lisansa sahip olmama rağmen Microsoft'tan indiremedim. Sanırım artık Microsoft'tan indirilemiyor. Başka yerden indirdiğinizde de orijinalliğine güven olmaz.

Bu araçla Windows 7 (Ağustos 2018) iso dosyasını indirebilirsiniz. Ancak indireceğiniz iso Türkçe değil İngilizce. Windows'u yükledikten sonra Türkçe'yi kendiniz eklersiniz.
--
Ayrıca wim dosyası 4GB'tan daha büyük olduğu için USB'ye yazma konusunda da sıkıntı yaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten indirip kullanabilirsin şu an en günceli budur muhtemelen. Bazı nedenlerden dolayı 1 hafta kadar önce indirip kurmuştum ve gerçekten bayağı hızlı ve stabildi. Kurulum esnasında orijinal yapabiliyorsun tek tuşla fakat sorun yaşarsan formattan sonra Windows 7 loader yaz indir tek tıkla yine halledebilirsin 👍
.

Merhaba, arkadaşlar bilgisayarıma 64 Bit Windows 7 yüklemek istiyorum orijinal ISO dosyasını nereden bulabilirim? Lisans anahtarına sahip değilim :(

Eğer lisans anahtarınız yoksa Microsoft´un sitesinden download yapamazsınız. Diğer sitelerden bulabilirsiniz ancak tavsiye etmem. Çünkü resmi kaynaklar dışında bulduğunuz ISO´lar değiştirilmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı