Windows 7 Kulaklığı Okumuyor Ve Ses Gelmiyor

fenafeses

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda Windows 10'da problemler bulduğum için Windows 7'ye geçtim ve bulduğum bütün Windows 7 ses sürücülerini yüklememe rağmen bilgisayarım kulaklığımı tanıyamadı. Ön tarafa takmayı denedim aynı sorun. Kulaklığı ne zaman taksam hiçbir ses gelmiyor. Hoparlörümün kablosu yandığı için onu kullanmıyorum.
Windows 7 Ultimate x64.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığınızı ön panele veya arka panele bağladığınızda Windows herhangi bir tepki veriyor mu?

Onboard ses çıkışını kullanıyorsanız anakart modelinizi, ses kartı kullanıyorsanız ses kartı marka ve modelini yazar mısınız?

* Ayrıca ses çıkışlarının ve kulaklığınızın çalıştığından emin olmanız için; ses çıkışlarına farklı bir kulaklı ve/veya hoparlör takıp deneme imkanınız var mı?

Son zamanlarda Windows 10'da problemler bulduğum için Windows 7'ye geçtim ve bulduğum bütün Windows 7 ses sürücülerini yüklememe rağmen bilgisayarım kulaklığımı tanıyamadı. Ön tarafa takmayı denedim aynı sorun. Kulaklığı ne zaman taksam hiçbir ses gelmiyor. Hoparlörümün kablosu yandığı için onu kullanmıyorum.
Windows 7 Ultimate x64.
Çözüldü. Anakarta güncelleme gelmiş sadece. faris_aga'ya teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı