Windows 7 Kurulum USB'si Boot Etmiyor

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Windows 7 Professional 32 Bit ISO dosyasını Rufus yazılımı ile USB belleğime yazdım. Boot ediyorum, kurulum ekranı geliyor fakat Windows 7'nin meşhur mavi wallpaper'ında kalıyor ve herhangi bir pencere açılmıyor. Böyle saatlerce bekledim fakat hiçbir şey olmadı. PC açıkken USB'nin içine girip oradan setup'a tıklasam ve oradan kursam bir sıkıntı olur mu? Mutlaka format atmam lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC açıkken USB'nin içine girip oradan setup'a tıklasam ve oradan kursam bir sıkıntı olur mu ?
O şekilde temiz kurulum yapamazsınız. Öncelikle nasıl bir sisteme kurulum yapıyorsunuz, USB sürücülerini görmüyor olabilir. Daha sonra, Windows kurulum imajınız el değmiş bir imaj mı, modifiyeli mi, bilmem gerek.

O ekranda kalıp hiçbir pencere açılmıyorsa depolama biriminizde sorun olabilir. Çoğu kez orada takıldım oradan biliyorum. ISO'da da sıkıntı olabilir. Başka bir ISO indirip deneyin, olmazsa dediğim gibi harddiskinizde sorun olabilir veyahut flaş bellekte.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı