Windows 7 kurulumda "Staring Windows"da kalıyor

Eksen

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7 kurarken "Starting Windows"da kalıyor.
  • Intel Pentium Gold G6400 4.0GHz 1200 Pin 4MB Cache işlemci
  • MSI H410M Pro-E Intel B410 2933MHz DDR4 LGA 1200 mATX Anakart

Kurulum USB'sini nasıl yazdırdınız? Hangi 7 sürümü kuruyorsunuz? Güncel bir sisteme 7 kurmanızı tavsiye etmem. Sıkıntı oluyor.

Kurulum USB'sini nasıl yazdırdınız? Hangi 7 sürümü kuruyorsunuz? Güncel bir sisteme 7 kurmanızı tavsiye etmem. Sıkıntı oluyor.

Rufus ile ISO dosyasını yazdırdım. Win7_ult_ağustos_X64_WWW. Program indir. Cafe bu ISO dosyasını kuruyorum. Daha çok farklı şeyler denedim yine aynı sonuç.
Sistemim yeni parçalar yeni Windows 7 kurmam lazım kullanmam gereken programlar sadece Windows 7'de çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rufus ile ISO dosyasını yazdırdım. Win7_ult_ağustos_X64_WWW. Program indir. Cafe bu ISO dosyasını kuruyorum. Daha çok farklı şeyler denedim yine aynı sonuç.
Sistemim yeni parçalar yeni Windows 7 kurmam lazım kullanmam gereken programlar sadece Windows 7'de çalışıyor.
İndirdiğiniz ISO bana çok güven vermedi. Aşağıdaki linkten istediğiniz dosyayı indirin. Sisteminiz yeni UEFI desteği var. Rufus ile UEFI formatında ISO'yu. USB'ye yazdırın.

İndirdiğiniz ISO bana çok güven vermedi. Aşağıdaki linkten istediğiniz dosyayı indirin. Sisteminiz yeni UEFI desteği var. Rufus ile UEFI formatında ISO'yu. USB'ye yazdırın.

Bunların hepsini yaptım. Bir çözüm olmadı. Starting Windows'ta kalıyor.

İndirdiğiniz ISO sorunlu olabilir sevgili hocam. Program indir Cafe diye bir siteden ISO indirip hatasız olmasını bekleyemezsiniz. Bir de attığım konudaki ISO'yu indirip denemenizde fayda var.

Hocam sizin attığınız siteden de indirdim 1 haftadır uğraşıyorum. Sizin attığınız sitedeki isolardada aynısını yaşadım. Birçok siteden 10'a yakın ISO indirdim.

Hocam sizin attığınız siteden de indirdim 1 haftadır uğraşıyorum. Sizin attığınız sitedeki isolardada aynısını yaşadım. Birçok siteden 10'a yakın ISO indirdim.

"Staring Windows"​

Bu hata bildiğim kadarı ile ya ISO ya da HDD hatasından kaynaklıdır. Eğer ISO'lardan eminseniz farklı bir sürücüye kurmayı deneyin.

Hocam, H410 Chipset ile Windows 7 sıkıntı çıkartır. Windows 10 kurun derim. 10 üzerine .Net Framework 3.5 kurabilirsiniz. Çoğu uygulamalar çalışır. DirectX 9 yüklerseniz zaten 3.5 kuruyor.

"staring Windows"​

Bu hata bildiğim kadarı ile ya ISO'ya da HDD hatasından kaynaklıdır. Eğer ISO'lardan eminseniz farklı bir sürücüye kurmayı deneyin.

Windows 10 kurdum sorunsuzdu SSD hata yok bence.
ISO'larda farklı platformlardan indirdim bilmiyorum yani.

Hocam, H410 chipset ile Windows 7 sıkıntı çıkartır. Windows 10 kurun derim. 10 üzerine .Net Framework 3.5 kurabilirsiniz. Çoğu uygulamalar çalışır. DirectX 9 yüklerseniz zaten 3.5 kuruyor.

Deneyeceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı