Windows 7 PC Çok Donuyor

islam1234

Decapat
Dizüstü PC'ye hangi formatı atmam lazım? Habire donuyor. Sorun PC'de mi yoksa formatta mı sıkıntı? Bir de PC iş görür mü? Özelliklerini dosya olarak yükledim bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• DxDiag.txt
    22,5 KB · Görüntüleme: 120
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar, günlük kullanım için çok da bir sıkıntı teşkil etmiyor. SSD ekleyerek, performansını ciddi seviyede artırabilirsiniz.

Windows 7 yerine de Windows 10 kullanabilirsiniz.

Merhaba cihaza farklı RAM takıp donma sorunu test et. Halen devam ediyorsa farklı HDD tak. Yeni almayı düşünüyorsan Kingston SSD önerebilirim. Diğer bir seçenek virüslü Windows kullanman olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok aşırı donuyor bir klasöre girerken bile donuyor daha önce böyle değildi format sonrası bu hale geldi pubg gibi basit bir oyun indirdim onda bile kasıyor bu arada sizce pc nasıl özellikleri oyun oynannırmı format atsam birde bu ssd dediğimiz küçük hafıza kartları mı oluyor ?
Adım adım ilerleyeceğiz. Öncelikle temiz Windows 10 kurulumu yapıyor, halen donma gibi belirttiğin sorunlar oluyor mu belirtiyorsun.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Yarın ilk işim dediğini yapmak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı