Yeni Windows 7 PC Çok Yavaş

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 ay önce bi bilgisayar toplamıştım vatan bilgisayardan. Fakat baştan beri açılışlarda donma klasorlere tıklarken kasma oluyor. Sistemin özellikleri bu: Win 7 ultimate 64 bit. Sorun ne olabilir? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

1.png
2.png
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm sürücüleri güncelleyin. Güncel bir antivirüs ile tarama yapın. Gereksiz herşeyi silin ve gereksiz herşeyi kapatın. Aklıma gelen bunlar :)

Ram de uyumsuzluk ( Biosa bak ayardan önce 1333 Mhz. görüp kafasına göre takılıyordu benim anakart...) veya Harddiskte üretim hatası olabilir.

1360X768 ekran çözünürlüğüne R9 serisi ekran kartı kullanman oyun performansını çok yüksek derecede düşürecektir. En yakın zamanda FullHD (1920X1080 ve üzeri) çözünürlüğe sahip monitör almanı öneririm.

Güncel driverleri internetten indir ve kur. Ve Windows 8.1 kur.

Eğer eski HDD kullanıyorsan, ve yeni HDD alacak bütçen var ise eski ömrünü doldurmuş HDD 'ni değiştirip yeni HDD almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı