Windows 7 Professional SP1 X64 ISO dosyası

1635518882785.png

İndiremiyorum. Nasıl indireceğim?
1635518882785.png

İndiremiyorum. Nasıl indireceğim?

Tamamdır hesabımla oturum açıp indirdim. Sorunum kalktı.

Son düzenleme:
Google Drive linki olarak Windows 7 Ultimate var mıdır elinizde?

Drive'dan indiremiyorum. MediaFire'dan atabilir misiniz?

Ne yazık ki elimde yalnızca Drive var ve bir süre yenisini ekleyemem. Bende açılıyor, hemen yukarıda birisi oturum açıp sorunu çözmüştü. Öyle deneyebilirsiniz ve yine sorun devam ederse farklı tarayıcıdan veya VPN ile girmeyi denersiniz.

1637161267067.png

Google Drive linki olarak Windows 7 Ultimate var mıdır elinizde?

Ultimate'lerle @Lord Raiden ilgileniyor ve kendisi daha önce oraya yüklemesine rağmen şikayet sonucu silinmişti. Çekemeyenimiz bol :)

Çekemeyenler ne düşünüyor acaba? Yapılan yasa dışı olsa neyse. Ama yasa dışı bir şey değil ki. Orijinal ISO'yu bizlerle paylaşıyorsunuz sadece. Crack vb. de değil zaten. Kurarken etkinleştirme istiyor zaten. Orayı atlarsan da Windows'un 30 günlük denemesi oluyor zaten. Yasa dışı bir şey de yok bunda. Nasıl şikayet edip ISO'yu kaldırtabiliyorlar acaba. Google bunları nasıl haklı görüp kaldırıyor. Bunu düşünüp duruyorum.

Ne yazık ki elimde yalnızca Drive var ve bir süre yenisini ekleyemem. Bende açılıyor, hemen yukarıda birisi oturum açıp sorunu çözmüştü. Öyle deneyebilirsiniz ve yine sorun devam ederse farklı tarayıcıdan veya VPN ile girmeyi denersiniz.

Eki Görüntüle 1217763

Ultimate'lerle @Lord Raiden ilgileniyor ve kendisi daha önce oraya yüklemesine rağmen şikayet sonucu silinmişti. Çekemeyenimiz bol :)

Hocam çözdüm sorunu sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı