Çözüldü Windows 7 sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Merhabalar, bilgisayarım durduk yerde mavi ekran verdi. Şu an vermiyor ama hala endişelerim var. Minidump dosyalarını aşağıya bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çıakrttın mı sistemden çıkartmadıysan hata sebebi olabilir.

Çıkarttım ben çoktan hatta 2 gün önce formata attım.

Hocam ben sorunu çözdüm benim akıllı kardeşim YouTube'da öğrendiği bir yöntemle sistemimi çökertmeye çalışıyormuş ben yokken task Manager'e girip csrss.exe'yi kapattığı için mavi ekran veriyormuş.
Hocam ben RAM ya da diskten şüpheleniyorum.
HD Tune programını indirip "Error Scan" yapın ve "Quick Scan" kapalı olsun.

Hocam ben RAM'ya da diskten şüpheleniyorum.
HD Tune programını indirip "error scan" yapın ve "quick scan" kapalı olsun.

Tamam yapacağım şimdi.
Tamam yapacağım şimdi.
Hocam disk sağlam
Capture.PNG

Son düzenleme:
Ama bir modül, bilinmeyen bir modül arıza çıkartmış. RAM ve SSD sağlamsa ne sebep olmuş olabilir? Başka bir disk var mı sistemde?

Geçen aya kadar 500GB'lik bir HDD vardı ama o bozuldu.

Çıakrttın mı sistemden çıkartmadıysan hata sebebi olabilir.

Hocam ben sorunu çözdüm benim akıllı kardeşim YouTube'da öğrendiği bir yöntemle sistemimi çökertmeye çalışıyormuş ben yokken task Manager'e girip csrss.exe'yi kapattığı için mavi ekran veriyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Hey Allah'ım ya. Hadi ben de öyle çakallıklar yaptım da kardeşiniz bayağı bir değişik çıktı :)
İyi en azından donanımsal arıza çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı