Windows 7 sürücüsü Windows 8.1'e kurulur mu?

ibrahimsennn

Decapat
Windows 7 32 Bit'ten Windows 8.1 64 Bit'e geçeceğim fakat driver konusunda sıkıntı yaşarım diye korkuyorum çünkü Windows 7 kurarken driverleri otomatik olarak kurmamıştı. Bunda da o problemi yaşar mıyım? Windows 7 sürücüleri yedek alınıp Windows 8.1'de kurulur mu? Teşekkürler.

Temiz bir kurulum sonrası bütün driverları kendi sitesinden indir dostum. Sakın Driver Booster varisi yazılımlar kullanma güncel dışı driver kuruyorlar. Kendim yaşadığım için biliyorum.

Genelde uyumludur. Win 8 driver yoksa mecbur Win 7 driver kuracaksın. Bitlere dikkat et, 64'lük sisteme 32'lik driver kurma.

Win 10 öneririm. 20 30 TL'ye Retail lisans satılıyor orijinal.

Kanka ben Windows 7 kurarken Wi-Fi driveri falan olmadığı için biside indiremedim bundada öyle şey olur diye korkuyorum olur mu öyle bir şey?

Kanka ben Windows 7 kurarken Wi-Fi driveri falan olmadığı için biside indiremedim bundada öyle şey olur diye korkuyorum olur mu öyle bir şey?
İçin ferah olsun, win 10 update kısmından ne var ne yok yükler. Eğer laptoba yüklüyorsan wifi driver filan zaten direk tanınır. Yine de win 7 64 bit wifi driveri indir at flash belleğe, veya tüm driverleri indir at flash belleğe, formattan sonra tek tek yüklersin madem bu kadar korkun var işini garantiye al.

İçin ferah olsun, Win 10 Update kısmından ne var ne yok yükler. Eğer laptopa yüklüyorsan Wi-Fi driver falan zaten direk tanınır. Yine de Win 7 64 Bit Wi-Fi driveri indir at flash belleğe, veya tüm driverleri indir at flash belleğe, formattan sonra tek tek yüklersin madem bu kadar korkun var işini garantiye al.

Neden Windows 7 64 Bit kanka ama ben 8.1 yükleyeceğim Win 10'da kasıyor PC onda da olur mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı