Windows 7 to GO nasıldır?

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Şu an USB'ye Windows 7 to GO kuruyorum. İşlem bitince sonuçları paylaşacağım. Olmazsa Windows 8.1 deneyip onu da yazarım.

Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez duydum, normal Win 7 den farkı ne?

W8.1 aşağısı kullanılmamalıdır. Hatta 10 harici Windows tarafında kullanılmamalıdır. W7 yerine gidin Linux, MacOS tarzı alternatif işletim sistemlerine yönelin.

W8.1 aşağısı kullanılmamalıdır. Hatta 10 harici Windows tarafında kullanılmamalıdır. W7 yerine gidin Linux, macOS tarzı alternatif işletim sistemlerine yönelin.

Hocam burada Windows to GO'dan bahsediyoruz benim gerçek işletim sistemim Windows 10 zaten neyini anlamadınız.
Bakın kısaca özet bilmeyenler için: En özet hali ile Windows to GO, “cebinizde taşıyacağınız işletim sisteminiz” diyebiliriz. Kullanımı ise; çalışır durumdaki herhangi bir bilgisayarın USB portuna takılıp makineyi USB’den Boot ederek güvenli erişim ile çalıştıracağınız bir sistemdir.

Okuduğunu anlaman için sana kitap falan okumanı öneriyorum. Ben de diyorum ki W7 kurma git 8.1 kur, neyini anlamıyorsun lafımın? Windows to Go açısından bir problem zaten olmaz. Ayrıca cümlenin sonuna bana soru soruyorsun, soru işareti koymak bu kadar zor olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı