Windows 7 ultimate 64 bit güncelleme ve musallat.exe sorunu

HeRoNeR

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Benim 2 sorunum var. 10 gün önce babam bilgisayarıma musallat.exe virusu bulaştırmış. Sonra görev yöneticisi cmd kontrolü tamamen gitti. Sonradan görev yöneticisini tekrar kullanmaya başladım. Dosyalarımın içine 301-302 KB'lik ayni klasör isminde dosyalar oluşuyordu bunlarda musallati açıyordu. Ben silmeme rağmen tekrar çıkıyordu. En son PC çöktü win 7 ultimate kurdum. Win7 guncellemesi bulmasi ve kurmasi 6 saat sürüyor. İnternetten manuel indirebilip kurabilecegim yer var mi? 2. musallat virüsünün tum klasorlerimin icindeki kisayollari (actigim an tekrar yunleniyor PC'ye) nasil silebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Musallat.exe'nin flash belleğe bulaştığını duymuştum ama PC'ye bulaştığını hiç duymamıştım.. Update yapmak yerine Advanced System Care 9.4 öneririm. 5'den fazla gereksiz dosya kaldırma özelliği var. Ha bi de IObit Malware Fighter yüklersen sorunun kökten çözüleceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı