Windows 7 Ultimate 64 Bit Ürün Etkinleştirme

• Konuyu başlatan serifcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 15B
:) Bende mevcut hocam. Aynı dosyayı indirdik. :)
Bide Torrent ile indirmeyi deniyim haber veririm teşekkürler yinede.

:) Bende mevcut hocam. Aynı dosyayı indirdik. :)
İndirilecek düzgün linkler bulamadım ve yine senin verdiğini deniyorum öncekilerin hepsini sildim yeni baştan yapıyorum yani Usb 8 gb diye dosya sistemini FAT32 değilde NFTS yaptım yoksa diğer türlü sığmıyor sorun bundan olabilir mi ? İndirdiğimde ilk neler yapmam gerekeceğini söylersen sevinirim yine yanlış bir şey yapmak istemiyorum :D

Büyük ihtimal ile eksik veya yanlış indiriyorsun. Firefox ile sorunsuz iner, öncelikle bunu belirteyim. Chrome eksik indiriyor veya takılıyor.

Büyük ihtimal ile eksik veya yanlış indiriyorsun. Firefox ile sorunsuz iner, öncelikle bunu belirteyim. Chrome eksik indiriyor veya takılıyor.
Ah ah indirmeye 3 dakika kala bunu okumam kötü oldu :D neyse indirince Winrar'dan dosyaları masa üstüne çıkarayım mı yoksa WiNToBootic ile direk Winrara mı tıklayim ?

Winrardan çıkarmadan, boot edilmez. Bilmiyorum dosyayı tekrar bende indiriyorum. Ben aynı linkten indireli ay oldu nerdeyse. Belki linkte sorun oluşmuşta olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı