Windows 7 Ultimate formatı nasıl atılır?

Bu format USB'sini hazırlamak kaç dakika sürer ona göre internet Cafe'de bilgisayar açtıracağım?

O internet hızına bağlı fakat gene de bir internet kafedeki çalışan a bir sor belki ISO'yu direk o verir bir rica etmeyi dene gene de Windows 8.1 ISO var mı diye sor varsa direk ondan al benim önerim Windows 8.1 Single Language indir.

O internet hızına bağlı fakat gene de bir internet kafedeki çalışan a bir sor belki ISO'yu direk o verir bir rica etmeyi dene gene de Windows 8.1 ISO var mı diye sor varsa direk ondan al benim önerim Windows 8.1 Single Language indir.

Soracağım. Teşekkürler.

Arkadaşlar, Windows dosyaları yüklüyor dedi, sonra Windows önyükleme yöneticisi yazısı çıktı ve araştırdığıma göre çökmüş bilgisayar. Ana ekran açılmıyor. Windows önyükleme yöneticisinde takılı kaldı. Nasıl format atabilirim en kolay?

Windows 7 Ultimate ISO dosyasını USB belleğe başka bir bilgisayardan yazdırarak format atabilirsin.

Merhaba öncelikle
Win 8.1

Rufus.

Bu ISO'yu indir ve Rufus ile USB'ye yaz daha sonra USB yazma işlemi bittikten sonra bilgisayarı kapat PC açılırken F2 F10 veya del tuşları oluyor genelde sürekli basarak BIOS'a gir ve oradan boot sekmesini bul boot sekmesinde USB bellek görünecektir onu sıralamada 1. sıraya al eğer gözükmüyor ise hard Drive vb bir sekme olacak onun içine gir ve USB'yi HDD ile her değiştir sonra F10'a basıp yes veya ok de PC yeniden başlarken ekrana boot ile alakalı siyah arka plan beyaz bir yazı gelecek ender veya space ye bas bas dur sonra format ekranına geleceksin.
Oradaki adımları tek tek yap ve disk yerine gelince hepsini biçimlendir istediğin diski seçip ileride sonrasında bitmiş oluyor format.
Hocam benim bios farklı bulamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230127_163951_288~2.jpg
    IMG_20230127_163951_288~2.jpg
    382,7 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı