Dosyalar kaybedilmeden Windows 7 formatı nasıl atılır?

@AQLOT geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. İnternette dolu video var aslında. Hepsini silin tek disk haline gelsin. Uğraşmaya değmez. Tüm dosyalar bir disk içerisinde olsun, daha iyi olur. Eğer illa yapmak isterseniz, dediğim gibi hepsini tek disk yaptıktan sonra yeni diyerek disk oluşturun. Videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@AQLOT geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. İnternette dolu video var aslında. Hepsini silin tek disk haline gelsin. Uğraşmaya değmez. Tüm dosyalar bir disk içerisinde olsun, daha iyi olur. Eğer illa yapmak isterseniz, dediğim gibi hepsini tek disk yaptıktan sonra yeni diyerek disk oluşturun. Videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam ne kusuru herkesin işi gücü var olur tamda bu videoyu izleyip kurdum şu an kuruluyor umarım hayırlı olur Windows 7'yi aratmaz diyeyim :)

Yok hocam ne kusuru herkesin işi gücü var olur tam bu videoyu izleyip kurdum şu an kuruluyor umarım hayırlı olur Windows 7'yi aratmaz diyeyim :)

Windows 8.1 mi kurdunuz? Hayırlı olsun.

Ayn
Windows 8.1 mi kurdunuz? Hayırlı olsun.
Aynen Windows 7 Pro dan 8.1 Pro ya iniş yaptım 10 ram fazla kullanıyor falan değişik değişik şikayetler okumuştum o yüzden geçmedim ama 8.1 de xbox uygulamasını desteklemiyormuş :D 2023 de 8.1'in de desteği çekiliyor artık bir zamanda 8.1 den 10'a güncelleriz sistemi uğraşmadan dosyaları kaybetmeden.

Geri
Yukarı