Windows 7 Ultimate ISO dosyası nereden bulunur?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar rica etsem bana orijinal Win7 Ultimate ISO dosyası verebilir misiniz indirip kuracağım.
Şu anda 64 bit kullanıyorum ama 32 bit istiyorum windows 7 ultimate 32 bit olurmu olursa türkçe ve güvenilir bi şekilde atarmısınız.

@Fregat., Windows indirme aracını indirerek Windows 7 ISO doyasını indirebilirsin. Kaç kere yazdım. Dikkat etmiyorsun.

@lecolawrld, Windows 7 ISO dosyasını orijinal olmayan yollardan indirmek zarardan başka bir şey sağlamayacaktır. Bunun için ya orijinal sitesinden yükleyebilir. Ya da Sosyal'de bulunan Windows İndirme Aracını kullanarak Windows 7 yükleyebilir. Tahminimce orijinal olmayan bir site paylaşacaksınız. O siteleri paylaşmamanız gerekmektedir. Korsana destek vermiyoruz.

Siz de haklısınız hocam. Ben kendi bilgisayarımda kurdum, gayet güzel çalışıyor. Teoride "korsana hayır" tabii ki ama işler pratikte pek öyle yürümüyor :)

Ne yapacağım peki ben şu anda?

Google'la? Ama eğer korsan indirirsen karşılaşacağın sorunların tek nedeni kendin olursun.

@Fregat., Windows indirme aracını indirerek Windows 7 ISO doyasını indirebilirsin. Kaç kere yazdım. Dikkat etmiyorsun.
Dikkat ediyorum link yok nasıl indireyim 😂😂
Siz de haklısınız hocam. Ben kendi bilgisayarımda kurdum, gayet güzel çalışıyor. Teoride "korsana hayır" tabii ki ama işler pratikte pek öyle yürümüyor :)

Google'la? Ama eğer korsan indirirsen karşılaşacağın sorunların tek nedeni kendin olursun.
[/QUOTE
Sizden yardım istiyorum dalga geçiyorsunuz

@lecolawrld, korsan olarak indirilen programlar sisteminizde sadece hatalara sebep olur. Bu yüzden orijinal ve güvenilir yerlerden almak daha sağlıklıdır.

@Fregat., sana belirttiğim bağlantıdan aracı indireceksin ve Windows 7 ISO dosyasını kuracaksın.
1589727102838.png

@lecolawrld, korsan olarak indirilen programlar sisteminizde sadece hatalara sebep olur. Bu yüzden orijinal ve güvenilir yerlerden almak daha sağlıklıdır.

@Fregat., sana belirttiğim bağlantıdan aracı indireceksin ve Windows 7 ISO dosyasını kuracaksın.
Eki Görüntüle 565524
Güvenilir değilmi?

Dikkat ediyorum link yok nasıl indireyim 😂😂

1, Alıntılamayı mesajınla "karıştırmışsın". 2, birine Google'lamasını söylemek bence dalga geçmek değil. Sana yardım etmeye çalışıyorum.

Eki Görüntüle 565524

Bu arada hocam; ben en son bu programı kullandığımda çalışmamış, ve indirme işlemi ile ilgili hatalarla karşılaşmıştım, bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı