Windows 7 Ultimate ISO dosyası nereden bulunur?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar rica etsem bana orijinal Win7 Ultimate ISO dosyası verebilir misiniz indirip kuracağım.
Şu anda 64 bit kullanıyorum ama 32 bit istiyorum windows 7 ultimate 32 bit olurmu olursa türkçe ve güvenilir bi şekilde atarmısınız.

@Fregat., şu anda sisteminiz 64 bit ise, 32 bit yüklemenize gerek yoktur. Performans ve kullanım açısından hatalar alabilirsiniz. Windows 7 64 bit ISO dosyasını kurunuz. Ürün anahtarınız varsa ISO dosyasını yükleyebilirsiniz. Şu aracı da kullanabilirsiniz:
@SSGHOST.EXE, verdiğiniz site Windows 7 ISO dosyasını orijinal olmayan bir yöntem ile indirmenizi sağlıyor. Orijinal sitesi varken warez gibi uygulamalar ile uğraşmaya gerek yoktur. Sistemde hatalar oluşacaktır.

@lecolawrld, Windows 7 ISO dosyasını orijinal olmayan yollardan indirmek zarardan başka bir şey sağlamayacaktır. Bunun için ya orijinal sitesinden yükleyebilir. Ya da Sosyal'de bulunan Windows İndirme Aracını kullanarak Windows 7 yükleyebilir. Tahminimce orijinal olmayan bir site paylaşacaksınız. O siteleri paylaşmamanız gerekmektedir. Korsana destek vermiyoruz.

Geri
Yukarı