Windows 7 Ultimate ISO dosyası nereden bulunur?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar rica etsem bana orijinal Win7 Ultimate ISO dosyası verebilir misiniz indirip kuracağım.
Şu anda 64 bit kullanıyorum ama 32 bit istiyorum windows 7 ultimate 32 bit olurmu olursa türkçe ve güvenilir bi şekilde atarmısınız.

@SSGHOST.EXE, eğer orijinal olmayan bir yerden ISO dosyası indirirsen bilgisayarın hatadan kurtulmaz. Bu yüzden orijinal ve güvenilir olan yerlerden ISO dosyasını indiriniz. Zaten nereden indirebileceğinizi de belirttim.

@Fregat., Windows indirme aracını indirerek Windows 7 ISO doyasını indirebilirsin. Kaç kere yazdım. Dikkat etmiyorsun.

Siz de haklısınız hocam. Ben kendi bilgisayarımda kurdum, gayet güzel çalışıyor. Teoride "korsana hayır" tabii ki ama işler pratikte pek öyle yürümüyor

Ne yapacağım peki ben şu anda?

Google'la? Ama eğer korsan indirirsen karşılaşacağın sorunların tek nedeni kendin olursun.

Dikkat ediyorum link yok nasıl indireyim

@lecolawrld, korsan olarak indirilen programlar sisteminizde sadece hatalara sebep olur. Bu yüzden orijinal ve güvenilir yerlerden almak daha sağlıklıdır.

@Fregat., sana belirttiğim bağlantıdan aracı indireceksin ve Windows 7 ISO dosyasını kuracaksın.

Güvenilir değilmi?

Dikkat ediyorum link yok nasıl indireyim

1, Alıntılamayı mesajınla "karıştırmışsın". 2, birine Google'lamasını söylemek bence dalga geçmek değil. Sana yardım etmeye çalışıyorum.

Bu arada hocam; ben en son bu programı kullandığımda çalışmamış, ve indirme işlemi ile ilgili hatalarla karşılaşmıştım, bilginize.

@Fregat., güvenilirdir. Güvenilir olmasa Technopat Sosyal'de kullanılması tavsiye edilmezdi.
@lecolawrld, bende sıkıntısız çalışıyor. Güncellemesinin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…