Windows 7 USB kurlumunda hata veriyor

Yapmasını biliyorsan olur ama Rufus kullanırsan daha iyi olur.

Hocam sağ olun 32 Bit Windows 10 yükleyip deneyeceğim bir de bilgisayarım 64 Bit fakat bir sorun olmaz sanırım.

Yapmasını biliyorsan olur ama Rufus kullanırsan daha iyi olur.

Hocam sağ olun 32 Bit Windows 10 yükleyip deneyeceğim bir de bilgisayarım 64 Bit fakat bir sorun olmaz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

64 Bit yükle. Kaldırmazsa Linux yükle yükleme bitince sonucu bir fotoğraf ile benimle paylaşırsan sevinirim. 32 Bit yükleyemezsin. Donanım parçaları hata verebilir.

Tamam dene sonucu benimle paylaş.

Hocam siyah bir ekran çıkıyor ve sol üstte sürekli yanıp sönen bir beyaz çizgi var flashı 1. sıraya aldığımda böyle oluyor acaba BIOS'tan başka bir ayar daha mı yapmak lazım ya da benim PC flashdan Windows kurmayı desteklemiyorda olabilir.

Hocam siyah bir ekran çıkıyor ve sol üstte sürekli yanıp sönen bir beyaz çizgi var flashı 1. sıraya aldığımda böyle oluyor acaba BIOS'tan başka bir ayar daha mı yapmak lazım ya da benim PC flashdan Windows kurmayı desteklemiyorda olabilir.

İnternetten BIOS kurtarma videolarına bak. Bir tane örnek koyayım. BIOS'un çökmüş.
Kendi BIOS'un için olan kurulum dosyasını Flash'a yazdır. M-Flash bölümünden kurulum dosyasını seç. Ondan sonra kur. Eğer olmazsa anakart gitmiştir.

İnternetten BIOS kurtarma videolarına bak. Bir tane örnek koyayım. BIOS'un çökmüş.
Kendi BIOS'un için olan kurulum dosyasını Flash'a yazdır. M-Flash bölümünden kurulum dosyasını seç. Ondan sonra kur. Eğer olmazsa anakart gitmiştir.

Hocam daha yeni BIOS güncellemesi yapmıştım ve size PC'nin nasıl bozulduğunu anlatayım hocam ben Windows 10 kullanıyordum ama PC kastığı için Windows 7 Ultimate yükledim PC sonra Windows 7 Ultimate'ye güncelleme yapıyordum tam orada babam şalteri kapattı ve PC kapandı sonra PC'yi açtığımda Windows yükleniyorda kalıyordu bende Windows'un kurulu olduğu hard diske CMD ile format attım sonra PC'yi tekrar kapatıp açtım ekranda bootmgr eksik diye bir hata çıkıyordu şimdi de çünkü işletim sistemini silmiştim ve şu anda işletim sistemi kurmaya çalışıyorum bu yüzden nasıl BIOS çökmüş olabilir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı