Çözüldü Windows 7 ve 8.1'de desteklenmeyen donanım hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emrepkr

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, yeni sistem topladım. DDR3'ten DDR4'e geçtim. Windows 7 ve Windows 8.1'de desteklenmeyen donanım hatası alıyorum. Windows 10'un kağıt stili arayüzüne bir türlü alışamadığımdan, hep bu eski Windows sürümlerinde devam ettim. Bu uyarıyı her es geçişimde tekrar tekrar karşıma patr diye çıkıyor olmadık yerde. Bu uyarıyı kapatmanın bir yolu var mıdır? Ya da bu şekilde kullanmaya devam edersem sonuçları ne olur?
Sistem;
ASRock H310M-HDV
Intel i5 8400 işlemci.
Sapphire HD5750 ekran kartı.
Corsair 16 GB DDR4 3000MHz 1x16 RAM.
Samsung 850 EVO120GB SSD.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 43
Çözüm
Sürücüleri kurulmayan donanımlar belli bir yerden sonra mavi ekran hatası ve performans kaybına sebebiyet verecektir. 8. nesile en düşük Windows 10 kurmanız gerekmektedir.
Sürücüleri yükleyemezsin. Bu yüzden oyun oynayamazsın. Windows 10 kur.
Ben oyun oynayan biri değilim. Sadece film izleyen ve internette sörf yapan biriyim. Belki ilerde birkaç oyun indirebilirim ama işten güçten pek zamanım olmuyor. O yüzden işten geldiğimde gündelik takılıyorum.

Ben oyun oynayan biri değilim. Sadece film izleyen ve internette sörf yapan biriyim. Belki ilerde birkaç oyun indirebilirim ama işten güçten pek zamanım olmuyor. O yüzden işten geldiğimde gündelik takılıyorum.
Gündelik takılmak içinde sorun yaşarsın. Bunlar iyi ama desteği bitmiş sistemler. Eğer windows 10 arayüzü seni rahatsız ediyor ise bir theme yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı