Windows 7 Desteklenmeyen donanım sorunu

Samet26

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 7 kullanıyorum ama resimde gözüken hatayı alıyorum. Biraz araştırdım Intel'in 7. nesil işlemcileri için bu hata alınıyormuş. Benim işlemcim 7. nesil değil. Yardımcı olabilecek var mı?

19190904_2074371699255017_2019586474_n.png
Adsız.png

8 senelik işletim sistemini kullanmaya son vermeniz gerekiyor. Windows 10'a geçin:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal
Haklısınız da bilgisayarım laptop ve aynı işletim sistemi gibi 8 senelik yani kötü bir bilgisayar ayrıca açıkçası orjinal windows 10 satın alabilecek bir durumda da değilim şu anlık. Daha önce kms tarzı programlar ile lisanslanan windowsu önermediğinizi okumuştum forumda ne yapmalıyım sizce ?

Korsan yazılım kullanmayın. Ayrıca 35-40 TL'ye bile Windows 10 Pro lisansları satılırken KMSpico gibi yazılımlar kullanmak bence saçmalık olur.

Korsan yazılım kullanmayın. Ayrıca 35-40 TL'ye bile Windows 10 Pro lisansları satılırken KMSpico gibi yazılımlar kullanmak bence saçmalık olur.
Microsoftun kendi sitesinde bile windows 10 pro 600 lira iken 35-40 liraya nerden bulabilirim ki bulsam bile nasıl güvenebilirim microsoftun 600 liraya sattığı bir ürünü 35-40 liraya satmak ne kadar güvenilir olabilir

GittiGidiyor, Kinguin gibi sitelere bakabilirsiniz. Bir sürü kişi bu sitelerden lisans alıyor. Genelde lisansların fiyat aralığı 35-100 TL arasında değişiyor. Bunlar genelde OEM lisans olduğundan da uygun fiyata satılıyor. İsterseniz Sosyal'de bu tür konu açanların konularına da göz atabilirsiniz.

her seferinde insanlara windows 7 kullanmamalarını söylemekten vazgeçin lütfen. windows 10 için sistem yetersiz olan arkadaşlar var, windows 10 kullanmak istemeyenler var veya sürücü sorunu yaşayan arkadaşlar olabilir. yardımcı olabiliyorsanız sorunu çözmek için yardımcı olun veya olmayın sizin seçiminiz. ama microsoft gibi windows 10 dayatmasını üyelere yapmayın. insanları farklı forum-yardım sitelerine yönlendiriyorsunuz. siteden soğutuyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı