Windows 7 vs Windows 10?

Sertacakyildiz53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle sistemim:

4 gb ram

1 gb nvdia geforce 210 64 bit

core 2 duo işlemci

windows 8.1 işletim sistemi

Şimdi sorum şudur: İşletim sisteminin oyun fps'ine bi alakası var mı yani ben windows 10 veya windows 7 kursam daha mı fazla fps alırım?

Arkadaşlar öncelikle sistemim:

4 gb ram

1 gb nvdia geforce 210 64 bit

core 2 duo işlemci

windows 8.1 işletim sistemi

Şimdi sorum şudur: İşletim sisteminin oyun fps'ine bi alakası var mı yani ben windows 10 veya windows 7 kursam daha mı fazla fps alırım?
Fps ile ilgisi yok işletim sisteminin.

yemin ediyorum kulaktan dolma bilgiler ile çoğu insanların windows 10 kullanmayı bilmeme si yüzünden bu tür saçma sorular çıkmakta ve windows 10 nu günah keçisi ilan etmesini anlıyamıyorum uyuz oluyorum bunlara tabi ki de senin suçun yoktur saygıyla karşılarım sadece yorumumu belirteyeyim istedim fps ile alakası yok hatta şöyle diyeyim daha hızlı çalışacaktır bilgisayarın

FPS artışı yaşamazsın. Ancak sisteminin performansında artış olur diye umuyorum. W8'de DayZ ve GTA V Kasma, donma gibi sorunlar yaşarken W10' da bu sorunlarla daha az karşılaştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı