HD 4300 sisteme Windows 7 vs Windows 10

Ekran kartınızın en son sürücüsü Windows 8 için yayınlanmış. SSD varsa Windows 10 kurulup denenebilir yavaşlık fark ederseniz Windows 7 kurabilirsiniz.

Güncelleme alamayan sistem ölmuş sistemdir. Hem arayüzü eski hem kaynak tüketimi 8.1'e göre fazla.

Windows 7 Windows 8.1 daha az RAM harcar diye biliyorum Windows 7 850 MB civarı kullanıyor ve güncelleme almamış ve şu an kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok performans gayet iyi Windows 7 Ultimate öneririm.

Windows 7 Windows 8.1 daha az RAM harcar diye biliyorum Windows 7 850 MB civarı kullanıyor ve güncelleme almamış ve şu an kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok performans gayet iyi Windows 7 öneririm.

Yanlış biliyorsunuz. Dediğim gibi güvenlik güncellemesi almayan bir sistem önerilemez.

Yanlış biliyorsunuz. Dediğim gibi güvenlik güncellemesi almayan bir sistem önerilemez.

Kardeşim ölü sistem deyip durma. Arkadaşları da kendi düşünceniz neticesinde yönlendirmeyin. Windows 7, Win8'e göre daha stabil. 850 MB RAM alakasız bence evet haklısınız. Ama gayet hızlı olduğu kanaatine arkadaş kurulumu bitirdikten sonra söyleyebilir.

Kardeşim ölü sistem deyip durma. Arkadaşları da kendi düşünceniz neticesinde yönlendirmeyin. Windows 7, Win8'e göre daha stabil. 850 MB RAM alakasız bence evet haklısınız. Ama gayet hızlı olduğu kanaatine arkadaş kurulumu bitirdikten sonra söyleyebilir.

Artık birçok program 7 desteğini kesti. Ayrıca 7-8.1-10 kullanmış biri olarak 4 GB RAM ile 7 ve 8.1'in hemen hemen aynı olduğunu ama 8.1'in 100 MB kadar daha az RAM tükettiğini gözlemledim. Şu an da 8.1 kullanıyorum. Arayüzü 7 gibi bayat değil gayet modern. 7'de kullanmadığım edit programını rahatlıkla kullanılabiliyorum. Ayrıca sistem ne destek ne de güvenlik güncellemesi alıyor neden hala ısrarla öneriyorsunuz?

Artık birçok program 7 desteğini kesti. Ayrıca 7-8.1-10 kullanmış biri olarak 4 GB RAM ile 7 ve 8.1'in hemen hemen aynı olduğunu ama 8.1'in 100 MB kadar daha az RAM tükettiğini gözlemledim. Şu an da 8.1 kullanıyorum. Arayüzü 7 gibi bayat değil gayet modern. 7'de kullanmadığım edit programını rahatlıkla kullanılabiliyorum. Ayrıca sistem ne destek ne de güvenlik güncellemesi alıyor neden hala ısrarla öneriyorsunuz?

Güvenliği ben pek önemsemiyorum. Hatta Windows 10 kullanıcıyım ve Defender vs forumda bulduğum bir araçla kapattım. Windows 7 güvenlik güncellemeleri almasada antivirüs denilen "programlar" kurulabilir. Ve ayrıca Windows 7 sade ve hızlı. Win8 ayarlar menüsü çok karışık ve alışmak gerçekten gereksiz. Windows 10'un resmen hastasıyım. Keşke arkadaş da iyi bir sisteme sahip olsaydı da bizi şu siyasetten kurtarsaydı. Windows 10 ayrı bir evren diğer sistemlere göre. İyi bir PC varsa Windows 10 şart. İkinci tercihim Windows 7 yönünde. Tabii Windows 7 sürücü desteği vs güncel kartlara yok. Ama iyi sistemi olan Win 7 neden kurar ki? HD4300 Windows 7 desteği var ve stabil. 4650 kart ve C2D E6300 işlemci ile Windows 7 kullanıyordum ve Win8'e göre daha stabildi. Win8 kullanan insanı ben boşa yaşamış varsayıyorum. Ve çok gereksiz bir tartışma olduğu kanaatindeyim. Ben nedense forumda çok resmiyim yaw. "kanaat" diye bir kelime mi varmış?

Güvenliği ben pek önemsemiyorum. Hatta Windows 10 kullanıcıyım ve Defender vs forumda bulduğum bir araçla kapattım. Windows 7 güvenlik güncellemeleri almasada antivirüs denilen "programlar" kurulabilir. Ve ayrıca Windows 7 sade ve hızlı. Win8 ayarlar menüsü çok karışık ve alışmak gerçekten gereksiz. Windows 10'un resmen hastasıyım. Keşke arkadaş da iyi bir sisteme sahip olsaydı da bizi şu siyasetten kurtarsaydı. Windows 10 ayrı bir evren diğer sistemlere göre. İyi bir PC varsa Windows 10 şart. İkinci tercihim Windows 7 yönünde. Tabii Windows 7 sürücü desteği vs güncel kartlara yok. Ama iyi sistemi olan Win 7 neden kurar ki? HD4300 Windows 7 desteği var ve stabil. 4650 kart ve C2D E6300 işlemci ile Windows 7 kullanıyordum ve Win8'e göre daha stabildi. Win8 kullanan insanı ben boşa yaşamış varsayıyorum. Ve çok gereksiz bir tartışma olduğu kanaatindeyim. Ben nedense forumda çok res miyim yaw. "kanaat" diye bir kelime mi varmış?

İyi forumlar o zaman hocam. Maalesef düşüncenize saygı duymak zorundayım.

Geri
Yukarı