Windows 7, Windows 10'dan güzeldir çünkü...

Benim için güncellik ve performans önemli ve Windows 8.1 kullanmış birisi olarak Windows 10 tekte geçer.
Performans tam şans işi hocam. Güvenlik/Güncellik konusunda ise güncelleme alıyorsa, program desteği devam ediyorsa ve antivirüs çalışıyorsa tamam. Boşuna her güncellemede bir yeri yamulan işletim sistemine gerek yok bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için güncellik ve performans önemli ve Windows 8.1 kullanmış birisi olarak Windows 10 tekte geçer.
Güncel sistemlerde geçmesinin nedeni MS'un dayatmış (sürücü olarak vb.) olması. Sen bi en genç 7 yaşındaki sisteme kur bak nasıl bocalıyor.

Vay bee Win 7'yi övenlerin hepsi Windows 10 kullanıyor :D

Debian + Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 8.1'e başlat menüsü ve saydam olmayan görev çubuğu ayarlayınca gayet güzel de oldu. Windows 10 varken sistem 2.30 dakikada açılıyordu.
Oyunlar daha fazla yer yiyor, Ofis kullanımları için aşırı donatılmış ve hantal.

Windows 7'deki klasik tema çok hoş görünüyor. Xbox hizmetleri, Cansu Crush gibi şeyler yüklü gelmiyor.

Debian + Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 8.1'e başlat menüsü ve saydam olmayan görev çubuğu ayarlayınca gayet güzel de oldu. Windows 10 varken sistem 2.30 dakikada açılıyordu.

Windows 7'deki klasik tema çok hoş görünüyor. Xbox hizmetleri, Cansu Crush gibi şeyler yüklü gelmiyor.
Kod:
[user/~]sudo su
[root@user/~] apt-get purge Windows 8.1
Are you sure to remove this package and dependencies? (Y/N)
Removing all packages.......
done.
[root@user/~]
Şaka bir yana Windows 8.1 güzel.

Geri
Yukarı