Windows 7, Windows 10'dan güzeldir çünkü...

Kod:
[user/~]sudo su
[root@user/~] apt-get purge Windows 8.1
Are you sure to remove this package and dependencies? (Y/N)
Removing all packages.......
done.
[root@user/~]
Şaka bir yana Windows 8.1 güzel.

Bu konuda size katılıyorum. Umarım insanlar bilinçlenip yakın zamanda GNU/Linux dağıtımlarına geçerler. Geliştiriciler de destek verirse masaüstü olarak GNU/Linux çok ileride olur. Öbürlerinden eksik bir şeyi yok çünkü.

Windows 8.1 ve 10'un pek bir şey olacağını düşünmüyorum... Şu an bile ana sistemimi Debian yapıp yapmasam mı diye kararsızım.

Bu konuda size katılıyorum. Umarım insanlar bilinçlenip yakın zamanda GNU/Linux dağıtımlarına geçerler. Geliştiriciler de destek verirse masaüstü olarak GNU/Linux çok ileride olur. Öbürlerinden eksik bir şeyi yok çünkü.

Windows 8.1 ve 10'un pek bir şey olacağını düşünmüyorum... Şu an bile ana sistemimi Debian yapıp yapmasam mı diye kararsızım.
İnşallah hocam. Bir gün son kullanıcı anlayacak Linux'u. Bu arada windows ne olur ne olmaz kalsın bence.

O kadar az kullanıyor mu ciddien?

Bende de 800 MB civarı kullanıyor. GNOME 40'lı bir Linux OS ile aynı neredeyse. Ama GNOME'daki işlevselliği sunmuyor :D

Ben en güncel şeyleri severim. Windows 7 Windows 10'dan iyi değil. Ha bir de Windows 7 değil O, Çöpdows 7.

İyi ya da kötü bir şey yok, tamamen kullanıcıya bağlı bir tanım. Windows 7'yi her ne kadar eleştirseniz de Windows 7'deki birçok bileşenin 10'da hala bulunması komik :)

Yeni konular

Geri
Yukarı