Windows 7 yüklemeli miyim?

DenizAras

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şu anda bulunduğum Windows işletim sistemi 8.1 ve memnunum diyebilirim ama bana Windows olduğunu hissetirmiyor sanki Linux'a Windows teması yapmışım gibi. Ve Windows 7'yi çok seviyorum ayrıca geçmek de istiyorum Windows 10 ve 11 çok kullandım fakat çok kastığı için hep 7 veya 8.1 geri döndüm.
Şimdi gene kararsız kaldım yükseltsem mi falan diye? Yüklersem AMD Catalyst Center da yükleyeceğim o yüzden hangi sürümünü indirmem lazım bir fikir verebilir misiniz?

Windows 7'nin desteği olan bir sürümü kalmadı. Bu demek oluyor ki güvenlik tehditlerine karşı savunmasız. Windows 7'yi yükleyebilirsiniz fakat tavsiyem arkada bir antivirüs programının çalışması.

Birileri gelip "Windows 7'nin desteği kesildi" diyebilir, dikkatli ol! Bilinçli bir kullanıcıysan Windows XP bile kullanabilirsin. "Ben bilinçliyim" diyorsan Windows 7'ye geç. En azından bilgisayarı kullanmaktan zevk alırsın. AMD sürücüsünü de kendi sitesinden indireceksin. Doğru ekran kartını seçtikten sonra sana işletim sistemleri için ayrı ayrı kategorize edilmiş indirme linkleri sunacaktır.

Birileri gelip "Windows 7'nin desteği kesildi" diyebilir, dikkatli ol! Bilinçli bir kullanıcıysan Windows XP bile kullanabilirsin. "Ben bilinçliyim" diyorsan Windows 7'ye geç. En azından bilgisayarı kullanmaktan zevk alırsın. AMD sürücüsünü de kendi sitesinden indireceksin. Doğru ekran kartını seçtikten sonra sana işletim sistemleri için ayrı ayrı kategorize edilmiş indirme linkleri sunacaktır.
Hocam valla 6 Yıllık Bilgisayar Hayatım Var Ve Virüslerin Ne tür dosyalarda olduğu ve hangi programları kullancağımı gayet iyi biliyorum o zaman ben geçeyim windows 7 ye

Bilinçli kullanıcıdan kastın yamalarla dolu banka sürümü Windows XP ise evet kullan. Yama yapamayacak durumda ve ATM çalıştırmak gibi bir amacın yoksa kullanma da önerme de.

Windows 7 yerine üst sürümlere geçmenin zamanı gelmiş, geçemiyorsan Linux tarafına kaysan daha iyi olur ya da Windows 10 N gibi Avrupa sürümü kurup Media Feature Pack indirip kullanacaksın ki o zaman pek de farkı olmaz 8.1 ile hız olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı