Windows 7 yüklerken hatalı imzalanmış veya bozuk hatası

Ekran kartım AMD ekran kartımı güncelliye miyorum oda sinirimi bozuyor ondan win 8.1 e geçmiyorum
Bu ekran kartının güncelleştirmelerinin kesildiği anlamına geliyor olabilir mi? Ayrıca siz Windows 7'ye geçtiğiniz zaman virüs bulaşma ihtimali çok çok çok fazla.

Windows 10'da ekran kartınızı mı güncelleyemiyorsunuz?
Asıl Windows 7'de güncelleyememesi lazım. Windows 10'da güncelleyemiyorsanız Windows 7'de asla ama asla güncelleyemezsiniz.
Şimdi abi Windows 10 sıkmaya başladı ondan yoksa az kasıyor Windows 7. daha performanslı geliyor bana benim bilgisayardan daha kötü olanlar bile Windows7 kasmadan götürüyor.:(
Senin bilgisayardan kötü bilgisayarlar kaldırsaydı onlar da durmadan direkt Windows 10'a geçerlerdi.

İstersen Windows 11'e geçebilirsiniz. (*bilgisayarınız karşılıyorsa) yoksa Windows 10'da kalın bence.
Windows 11 zor hocam. Elinde 4 GB RAM var zaten. Kaldırsa bile çok fazla uygulama açamaz.

Windows 11 zor hocam. Elinde 4 GB RAM var zaten. Kaldırsa bile çok fazla uygulama açamaz.

Benim de bilgisayarım eski Windows 10'u Seagate GB değiştirerek yüklemiştim. Şu an da Windows 11'i de TPM ve Güvenli Önyükleme baypass ile kaldırarak yükledim. Gayet iyi performans veriyor ayrıca çok kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı