Windows 7 yüklü HDD farklı bilgisayarda kullanılır mı?

yavuztek

Yoctopat
Daha fazla  
İçerisinde W7 yüklü HDD'yi başka bir PC'de eski hali ile kullanılır mı?

Merhaba arkadaşlar elimde 10 yıl öncesine ait masaüstü PC'ye ait 500GB HDD var eski PC'm çöp oldu. Şimdi elimdeki W7 yüklü HDD'yi bir PC'ye nasıl takar ve tekrar eski (W7) hali ile kullanabilirim. İçerisindeki kullanıcı bilgilerim ve kullandığım programlar var bunları tekrar ulaşıp kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
İçerisinde W7 yüklü HDD'yi başka bir PC'de eski hali ile kullanılır mı?

Merhaba arkadaşlar elimde 10 yıl öncesine ait masaüstü PC'ye ait 500GB HDD var eski PC'm çöp oldu. Şimdi elimdeki W7 yüklü HDD'yi bir PC'ye nasıl takar ve tekrar eski (W7) hali ile kullanabilirim. İçerisindeki kullanıcı bilgilerim ve kullandığım programlar var bunları tekrar ulaşıp kullanabilir miyim?

HDD kullanılabilir ama Windows 7'yi yeniden kurmanız gerekir çünkü büyük ihtimalle mavi ekran yiyebilirsiniz donanım değişikliğinden.

Temiz kurulum sağlıklıdır.
Benim için eski işletim sistemini yeni pc imde tekrar oluşturarak bilgilerime ulaşmak

Benim için eski işletim sistemini yeni PC imde tekrar oluşturarak bilgilerime ulaşmak.

Hocam HDD yeni takıcağın sistemde çalışmaz mavi ekran alırsın.

HDD kullanılabilir ama Windows 7'yi yeniden kurmanız gerekir çünkü büyük ihtimalle mavi ekran yiyebilirsiniz donanım değişikliğinden.

HDD'nin. E01 ya da dd şeklinde imajını alarak VirtualBox ile açıp Acronis ile evrensel imaj oluşturarak yeni PC'ye kurmayı düşünüyorum. Umarım zamanımı boşa harcamam

Yeni konular

Geri
Yukarı