Çözüldü Windows 7'de çoğu uygulama açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heunzey

Hectopat
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
250 GB TR 200 SSD
Arkadaşlar daha önce de konusunu açtım, şimdi ben Windows 7 Home Premium kurdum ama Discord gibi programlar yüklenmiyor kulakliğimin driveri yüklemiyor bazen de okumuyor hatta kulaklık çalışır olmasi gerekirken gene kullanamıyorum. Bazi internetteki sitelere giremiyorum beyaz ekranda kalıyor ya da hata veriyor.
@Aqely arkadaşım yardımcı olabileceğini söylemiştin yardim edebilir misin?
Bir de herhangi bir siyah tema falan var mi? Gözlerim yoruluyor sürekli beyaza bakarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord SP1'de çalışmıyor SP2ye yükseltme yapman gerek.
Ne yazık ki nerede SP2'nin ISO'su vardır bilmiyorum ama hala internette yükseltme ISO'su mevcut diye biliyorum.
Microsoft tarafından Windows 7 için Service Pack 2 asla yayınlanmadı, Service Pack 1 ile kalındı. Bu bölüm ''Kullanıcı Haberleri'' değil, bilmiyorsanız yorum yapmayın.
Arkadaşlar daha önce de konusunu açtım, şimdi ben Windows 7 Home Premium kurdum ama Discord gibi programlar yüklenmiyor kulakliğimin driveri yüklemiyor bazen de okumuyor hatta kulaklık çalışır olmasi gerekirken gene kullanamıyorum. Bazi internetteki sitelere giremiyorum beyaz ekranda kalıyor ya da hata veriyor.
@Aqely arkadaşım yardımcı olabileceğini söylemiştin yardim edebilir misin?
Bir de herhangi bir siyah tema falan var mi? Gözlerim yoruluyor sürekli beyaza bakarken.
Yüklenilen Windows 7 ISO dosyasından kaynaklı olabilir. Discord gibi uygulamalar halen Windows 7'de çalışıyor. Bu yüzden Windows 7 kullanan kişiler var. Yine de Windows 8.1'i yeniden deneyin.

Son düzenleme:

Hocam olmadi.
Böyle diyor bir anlamadım, sistem ayrildi bölümünü silsem düzelir mi?
20220731_125105.jpg

Dosya Ekleri

• 20220731_125105.jpg
    20220731_125105.jpg
    206,6 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı