Çözüldü Windows 7'de Defender güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vakaka225537

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Defender'i güncelleyemiyorum. Yeni formatladım PC'yi. PC Windows 7.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    76,9 KB · Görüntüleme: 38

Bu makale yardımcı olabilir.

Ayrıca halihazırda her türlü desteği kesilmiş bir işletim sistemini kullanmak istemeniz neden?

Desteklenen en son sürüme geçseniz bile güvenlik duvarı güncellikten uzak kaldığı için sizi korumkata yetersiz kalacaktır bir noktada elbet.

Bu makale yardımcı olabilir.

Ayrıca halihazırda her türlü desteği kesilmiş bir işletim sistemini kullanmak istemeniz neden?

Desteklenen en son sürüme geçseniz bile güvenlik duvarı güncellikten uzak kaldığı için sizi korumkata yetersiz kalacaktır bir noktada elbet.

PC Windows 10 ve Windows 11 kaldırmıyor.

Windows 7'de yer alan Defender daha kendini koruyamıyor, kullanmayın. Alternatif av yazılımlarına yönelin.

Virüs programı için öneriniz nedir?

PC Windows 10 ve Windows 11 kaldırmıyor.

Linux kullanmaya ne dersiniz hocam?

Hem çok daha güvenli hem daha güncel ama daha az kaynak tüketen bir sürü Linux dağıtımı mevcut.

Üstelik HDD falan da kullanıyorsanız HDD optizasyonları mevcut Linux dağıtımlarının daha iyi.

Önerim Linux Mint yüklemeniz olur. Cinnamon sürümünü swap alanı vererek hiç sıkıntı yaşamdan kullanabilirsiniz.

Vermeden de kullanabilirsiniz ama swap alanı vermeniz düşük RAM değerine sahipseniz çok daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı