Windows 7'deki varsayılan oyunları sever miydiniz?

Nasıl oynuyorsunuz? Daha doğrusu nasıl oynanır? Bilmediğim için sevmiyor olabilirim.
Bir kareye bastığınızda altında, üstünde, yanlarında ve çaprazlarında kaç mayın olduğu yazar. Mayın yoksa hiç bir şey yazmaz, hiç bir mayına basmadan bütün kareleri açmaya çalışırsınız. Rekorum kolayda 7 saniye.
XP'deki pinball unutulmaz.
Aynen 5 yaşındayken en sevdiğimdi. Sonra bilgisayara 7 yüklettiler, her yerde o oyunu aradım.

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 20
Bir kareye bastığınızda altında, üstünde, yanlarında ve çaprazlarında kaç mayın olduğu yazar. Mayın yoksa hiç bir şey yazmaz, hiç bir mayına basmadan bütün kareleri açmaya çalışırsınız. Rekorum kolayda 7 saniye.

Aynen 5 yaşındayken en sevdiğimdi. Sonra bilgisayara 7 yüklettiler, her yerde o oyunu aradım.
Çok teşekkür ederim 🙂. Oynadığım zaman kazanırsam yazarım. Maşallah diyeyim size. 7 saniye.

Çok teşekkür ederim 🙂. Oynadığım zaman kazanırsam yazarım. Maşallah diyeyim size. 7 saniye.
Ben de eskiden sevmezdim, sonra bir oyunla karşılaştım. Bütün Windows sürümlerine girip, orda puan kazanıp(oyun oynayarak) yeni sürümleri ve donanımları açıyoruz. Ordaki oyunlardan bir tanesi de mayın tarlası, ben orada oynaya oynaya geliştirdim kendimi.

Ben de eskiden sevmezdim, sonra bir oyunla karşılaştım. Bütün Windows sürümlerine girip, orda puan kazanıp(oyun oynayarak) yeni sürümleri ve donanımları açıyorum. Ordaki oyunlardan bir tanesi de mayın tarlası, ben orda oynaya oynaya geliştirdim kendimi.
Helal olsun 🙂. Ben de geliştirebilirim. Yaş 22 ama olsun. Öğrenmenin yaşı yoktur değil mi? Çok teşekkür ederim 🙂.

Geri
Yukarı