Windows 7'den 8.1'E Geçmek

Daha fazla  
İyi akşamlar öncelikle herkeze, ben bilgisayarımın performansından artık hiç memnun değilim. Bilgisayarımı Windows 7'den 8.1 Pro ya geçirmek istiyorum, fakat bilgisayarımın dosyalarını silinmesinide istemiyorum çok önemli arşivim var, ilgili dosyalarıım var. Nasıl bir adım izlemeliyim ki yedeğimi alıp sorunsuz geçiş işlemi yapabilirim, bunu işlemi anlatan herhangi bi kaynak mevcutsa yardımcı olabilir misiniz ve ya sizlerde bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz anlatabilir misiniz?

Biraz bilgi vermem gerikirse bilgisayar sistemim bu geçisi kaldırıyor sanırsam, kısa bilgi vermem gekirse;

• GeForge GT 630M 2 GB Ekran Kartı
• 6 GB Ram
• i5
• 64bit

Ben laptop kullanıcıısıyım " Yeni Birim (E) " ye bilgisayarın yedeğini aldım, şimdi biraz önce belirtdiğim gibi hangi adımları izlemeliyim, yardımcı olabilirseniz sevirim arkadaşlar.

Bu rehberde her türlü format ve verileri kaybetmeden nasıl yükseltme yapabileceğiniz anlatmaktayız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep hocam msi ge60 apache war elimde online oyunlara yüksek pingden dolayı giremiyorum ama internetle alakalı değil yani başka bir laptoplar giriyorum nasıl çözebilirm hocam

Geri
Yukarı