Windows 7'den 8.1'e nasıl geçilir?

er4y

Decapat
Yer
Sihirdar Vadisi
Daha fazla  
Sistemim:
İşlemci;
Pentium(r) Dual Core E5300 2.6GHz
RAM;
2048 MB.
Ekran kartı;
NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS.

Şu anki işletim sistemim:
Windows 7 Ultimate 32 Bit.
Nereden kurabilirim ücretsiz olarak? veya nasıl kurabilirim?

Son düzenleme:
Bugün bende Windows 7'den Win8.1'e geçtim şöyle anlatayım.
1)Windows 8.1 ISO dosyasını Microsoft'un sitesinden indiriyorsun.
2)en az 8 GB'lık bir USB olması lazım. Rufus uygulamasınıda indirdikten sonra USB belleği PC'ye takıp Rufus programını çalıştırıyorsun.
3)USB belleğe indirdiğin ISO dosyasını yazman gerekiyor YouTube'daki videolardan daha detaylı bakarsın.
4)bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra BIOS menüsüne gelip USB belleği seçmen lazım.
5)gerisi bildiğimiz format işlemi.

2)en az 8 GB'lık bir USB olması lazım. Rufus uygulamasınıda indirdikten sonra USB belleği PC'ye takıp Rufus programını çalıştırıyorsun.
3)USB belleğe indirdiğin ISO dosyasını yazman gerekiyor YouTube'daki videolardan daha detaylı bakarsın.
4)bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra BIOS menüsüne gelip USB belleği seçmen lazım.

ISO indirip ve ona direk tıklayıp ta açılabiliyor. Ben USB'ye gerek duymadan ISO'ya tıklayıp kurmuştum 8.1'i

ISO indirip ve ona direk tıklayıp ta açılabiliyor. Ben USB'ye gerek duymadan ISO'ya tıklayıp kurmuştum 8.1'i

Hocam bu yükseltme oluyor genelde temiz işletim sistemi kurmak istersen arkadaşın yaptığını yapacaksın.
GeForce 7 serisi için 8.1 sürücüsü yok. 8 sürücüsü kur, düzgün çalışıyor.

Zaten Windows 7 sürücüsü Windows 8.1 da çalışıyor ben Windows 7 sürücüsü kullanıyorum 8.1 de ama hala Windows 7 deyim.

Hocam bu yükseltme oluyor genelde temiz işletim sistemi kurmak istersen arkadaşın yaptığını yapacaksın.

Zaten Windows 7 sürücüsü Windows 8.1 da çalışıyor ben Windows 7 sürücüsü kullanıyorum 8.1 de ama hala Windows 7 deyim.

Hocam zaten temiz işletim sistemi kurdum çünkü Windows 8 formatlayıp Windows 8.1 yükseltmiştim bir nevi temiz işletim sistemi kurmak gibi oldu işte.

hocam bilgisayarda hızlanma veya yavaşlama oldu mu?

Geri
Yukarı