Windows 7'den Windows 10'a geçerken 0x80072f8f hatası

Orkun12

Hectopat
Daha fazla  
Media Creation Tool ile Windows 10 ISO dosyası oluştururken bu hatayi alıyorum. Şu an Windows 7 kullanıyorum, internette videolar var fakat yapamadım.
"Ne olduğundan emin değiliz ama bu aracı bilgisayarınızda çalıştıramadik, sorun yaşamaya devam ederseniz müşteri desteğine başvururken hata kodunu bildirin.
Hata kodu 0x80072f8f- 0x20000."

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 etkin mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet şu an W7 kurulu aktif kullanıyorum ama Windows 10 geçmek istiyorum bu hatayı Media Creation Tool'u çalıştırınca alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Media Creation Tool ile Windows 10 ISO dosyası oluştururken bu hatayi alıyorum. Şu an Windows 7 kullanıyorum, internette videolar var fakat yapamadım.
"Ne olduğundan emin değiliz ama bu aracı bilgisayarınızda çalıştıramadik, sorun yaşamaya devam ederseniz müşteri desteğine başvururken hata kodunu bildirin.
Hata kodu 0x80072f8f- 0x20000."

Normaldir. Windows 10 altındaki Windows sürümleriyle Windows 10 aracını çalıştırmayı denerseniz böyle hatayla karşılaşabilirsiniz. ISO dosyasını buradan edinebilirsiniz.

Hallettim teşekkürler. ISO dosyası kesinlikle FAT32 olmuyor Rufus ile yazdırıyorum sadece NTFS oluyor. Dosya boyutuyla alakalı olduğunu biliyorum. NTFS olarak format atsam bir sorun olur mu ya da ne gibi bir eksileri olur?

Hallettim teşekkürler. ISO dosyası kesinlikle FAT32 olmuyor Rufus ile yazdırıyorum sadece NTFS oluyor. Dosya boyutuyla alakalı olduğunu biliyorum. NTFS olarak format atsam bir sorun olur mu ya da ne gibi bir eksileri olur?

Eksisi olmaz ve bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı