Windows 7'den Windows 10'a geçilmeli mi?

afesicdb

Centipat
Daha fazla  
RAM
6
SSD veya HDD modeli
JAMES DONKEY 240 GB SSD
Ekran kartı
GT 220 1 GB
Anakart
DDR3 FOXCONN
İşlemci
Q9400 4 ÇEKİRDEK
Ben Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım ve geçmişte Windows 10 kullanıyordum. Windows 7 geçince bir FPS farkı fark ettim daha çok FPS alıyordum Windows 7'de. Acaba Windows 10'da kapatmam açmam gerekli bir driver mi lazım çünkü bütün sürücüler tamdı. Bir destek lütfen.

Ben Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım ve geçmişte Windows 10 kullanıyordum. Windows 7 geçince bir FPS farkı fark ettim daha çok FPS alıyordum Windows 7'de. Acaba Windows 10'da kapatmam açmam gerekli bir driver mi lazım çünkü bütün sürücüler tamdı. Bir destek lütfen.

Sistem cok kotu Windows 10 da dusuk FPS almaniz normal.

Windows 7 geçince bir FPS farkı fark ettim daha çok FPS alıyordum
Bu gayet normal, sizin sisteminiz ile alaklı değil her sistem için geçerli. Ama ben win7 kullanmanız yerine 8.1 veya Linux kullanmanızı öneririm.

Windows 7'den memnunsan kalsın ama daha güncel bir şey arıyorsan sosyalde AtlasOS isimli bir sürümden bahsediyorlardı. Oyunlar için daha iyi falan demişler. Kullanmadım bir şey diyemem ama bir bak istersen.

Linux hiç kullanmadım kurlulumu kullanımı var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber ile sıfırdan herhangi bir dağıtımı kurabilirsin. Tavsiyem Linux Mint Xfce veya Mate sürümünü kurman olur.

Mate daha sadedir. Biraz kendine hastır.

Xfce varsayılan haliyle pek güzel gözükmez ama uğraşırsan çok güzel şekillere sokulabilir. Hakkında tonla rehber mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı