Windows 7'den Windows 10'a geçiş hakkında birkaç soru

Yer
Manisa
Daha fazla  
Herkese Merhaba Arkadaşlar,
Sizlere Windows 7 'den Windows 10'a geçiş hakkında bir kaç soru sormak istiyorum.
Öncellikle windows 7 lisanslı kullanıcısıyım ve sorularım şöyle :
1-Windows 10 ' a geçmeli miyim ?
2-Windows 7 'den Windows 10 ' a geçerken dosyalarım(film,resim,müzik,vs..) korunur mu ; silinir mi ?
3-Eğer(böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum) Windows 10 'u beğenmez isem tekrardan Windows 7' ye dönebilir miyim ?
4-ISO veya USB dosyası oluşturmadan bilgisayar açık iken kurulum yapabilir miyim ?

Şimdiden teşekkür ederim :)

1-Kesinlikle geçmelisin.
2-Ayarlar dahil herşey korunuyor.
3-Evet dönebilirsiniz. (Ayarlar > Güncelleştirme Ve Güvenlik > Kurtarma)
4-Tek yapmanız gereken yükseltme işlemini gerçekleştirmek ve beklemek. İso, usb vb. şeyler temiz kurulum için gerekli. Yükseltme işleminde gerektirmez.

1. Geçmelisiniz.
  2. Kurulumda "Kişisel dosyaları ve uygulamaları sakla" seçeneğini seçerseniz bütün verileriniz korunur.
  3. Dönebilirsiniz.
  4. Zaten lisanslı olarak geçmek için rezerve etmeniz ve Windows açıkken yükseltmeniz gerekiyor.

Peki teşekkür ederim , yani bütün özel dosyalarım korunacak yani demi ?
Ve sevmez isem dönmek için şimdiden yapmam gereken bir şey var mı yoksa hiç bir şey yapmadan sonra windows 10 da iken dönebilir miyim ?

Windows 10 karışık mı ?

Dosyalarınız korunacak silinmez merak etmeyin. Eğer rahat olmak istiyor isen yedeğini alabilirsin. Ayarlar bölümünden dönebilirsin. Ama dönmek isteyeceğini sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı