Windows 7'den Windows 10'a Geçme

RequaLTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir sistem siparişi verdim yarın elimde olmasını umut ediyorum. Herhangi bir işletim sistemi kurulu olmayacak. Şu an satılan en ucuz Windows sürümü Windows 7, ben Windows 7 satın alıp bilgisayarıma kursam daha sonra sorunsuz şekilde ücretsiz olarak Windows 10'a geçiş yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme
Bence geçme wifi açılmıyor sürekli kapalı konumda bir süre kablo ile kullandım şimdide gitti adaptör aldım taktım onla kullanıyorum. Oyunlarda da bazen sebepsiz laglar yaşıyorum 3 senelik HP Laptop o zamanın en üst makinelerinden biriydi hala da iyi. Ama demek ki Win 10 ile bazı uyumsuzlukları var. Yoksa ben de Win10'u çok beğendim, ilerde makineyi değiştirirsem seve seve kullanacağım.

Windows 7 orijinal lisanslı kurarsan sıkıntısız bir şekilde geçerseniz. Windows 7 kurduktan sonra saatin orada Windows logosu çıkar ona tıklayarak update işlemini yapabilirsiniz.

@vayvan Hocam iso dosyasına ulaştım ancak flashla nasıl yükleyeceğim konusunda hiçbir fikrim yok, yönlendirebileceğiniz bir adres var mı?

@vayvan Hocam iso dosyasına ulaştım ancak flashla nasıl yükleyeceğim konusunda hiçbir fikrim yok, yönlendirebileceğiniz bir adres var mı?
Windows'un kendi programı var bunun için. Verdiğim linkten indirebilirsin. Program basit zaten USB'ni ve .iso dosyasını göstereceksin o USB'ye atacak.

Link: Windows 7 USB/DVD Download Tool

Yapamazsan buradan yardım alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı