Windows 7'den Windows 10'a Geçmek

XquanN

Hectopat
Windows 7 kullanıyordum artık Windows 7 eskidiği için Windows 10'a geçmek istedim ve bilgisayarı Windows 10'a yükselttim ama RAM ve işlemciyi görmemişti, oyunlara giremiyordum. Format attım Windows 7 oldu ve şu anda "atikmdag" mavi ekran hatası alıyorum. Windows 10'a geçmeli miyim? Yine RAM ve işlemciyi görmez diye korkuyorum.

• RAM: 2 GB
• İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU 2.66GHz
• Ekran kartı: AMD Radeon x1650 series
• 64 Bit

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben olsam geçmezdim. Neden diye soracak olursan : RAM düşük. yani eski oyunları oynayabilirsin en fazla. windows 10'a geçersen 7'ye özel çıkan oyunlarda kasma olacaktır. bence sen 7'de kal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kullanıyordum artık Windows 7 eskidiği için Windows 10'a geçmek istedim ve bilgisayarı Windows 10'a yükselttim ama RAM ve işlemciyi görmemişti, oyunlara giremiyordum. Format attım Windows 7 oldu ve şu anda "atikmdag" mavi ekran hatası alıyorum. Windows 10'a geçmeli miyim? Yine RAM ve işlemciyi görmez diye korkuyorum.

• RAM: 2 GB
• İşlemci: Intel Core 2 Duo CPU 2.66GHz
• Ekran kartı: AMD Radeon x1650 series
• 64 Bit

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Windows 7'de kal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı