Windows 7'den Windows 10'a yükseltme

• Konuyu başlatan grkn14
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 15B

grkn14

Hectopat
Yer
WORLD
Daha fazla  
Media Creation Tool indirdim, yükselte tıklarsam Windows 10 kurulur mu dosyalarım ve programlarım silinmeden yoksa ISO dosyası mı oluşturmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO indirmenize gerek yok. Dosyaları tut seçeneği ile yükseltebilirsiniz.

Yedek diskin varsa dosyalarını oraya yedekle. Yoksa diskinde boş yer varsa diskini bölümlendirip dosyalarını oraya yedekle. Daha sonra temiz kurulum yap. Yükseltme yapınca sıkıntılar çıkabiliyor.

Teşekkürler herkese.ISO dosyasını oluşturdum usb flash belleğe boot olarak yazdırdım dosyalarımı D: sürücüsüne attım C: sürücüsüne temiz kurulum yapacağım.Kurduktan sonra deneme süresi kaç gün oluyor ve lisans kodu verebilirmisiniz

Teşekkürler herkese.ISO dosyasını oluşturdum usb flash belleğe boot olarak yazdırdım dosyalarımı D: sürücüsüne attım C: sürücüsüne temiz kurulum yapacağım.Kurduktan sonra deneme süresi kaç gün oluyor ve lisans kodu verebilirmisiniz
Lisans kodu veremezler muhtemelen satın alman gerekiyor yada crack yapman gerekiyor.

30 gün boyunca deneme süresi veriliyor diye biliyorum. Fakat süre içinde de bazı özellikler Windows etkinleştirilmediği sürece devre dışı olacaktır. İnternetten uygun bir fiyata lisans satın alabilirsiniz. Genelde 20-50 TL arası değişiyor Windows 10 lisanslarının fiyatları.

30 gün boyunca deneme süresi veriliyor diye biliyorum. Fakat süre içinde de bazı özellikler Windows etkinleştirilmediği sürece devre dışı olacaktır. İnternetten uygun bir fiyata lisans satın alabilirsiniz. Genelde 20-50 TL arası değişiyor Windows 10 lisanslarının fiyatları.

Şimdi ben deneme sürümünü mü kullanıyorum yoksa lisanslı mı ? Etkinleştirildi yazıyor sistem ayarlarında

Dosya Ekleri

• asd.png
    asd.png
    111,8 KB · Görüntüleme: 334
Windows etkinleştirilmiş görünüyor. Microsoft hesabınızla giriş yaptıysanız otomatik olarak etkinleştirilmiş olabilir. Aynı hesapla daha önce etkinleştirme yaptıysanız olması gereken de buydu zaten :) Yapmanız gereken bir şey yok anlaşılan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı