Windows 7'ye geçilir mi?

Tarihi eser bilgisayarınız varsa o zaman geçebilirsiniz ancak sizin bilgisayarınız modern.

Hem Windows 7'ye geçerseniz o SSHD'yi tam performansında kullanamazsınız. Windows 7 SSD'leri desteklememekte.

Windows 7'ye artık güvenlik güncelleştirmeleri de gelmeyecek. Bu da bir eksi.

Bana sorarsanız da Windows 8.1'e geçmenin bir mantığı yok. Bilenler bilir, Windows 10 kaputun altında aslında Windows 8.1. Windows 10'da Windows 3.1'den bile kalıntılar mevcut.

Kısacası Windows 10'da kalın. Eğer performanstan memnun değilseniz Ultimate Windows Tweaker, O&O App Buster ve O&O Shutup10 gibi programlarla gereksiz zımbırtıları kaldırabilirsiniz.
Son olarak ekleyeyim, sürücü desteği almazsınız.

Bu arada Windows 10 HDD ile işkence falanda değil. Şişmiş, eski bir Windows 10 kurulumu kullanıyordum Samsung SP1203N IDE HDD'm ile ve gül gibi de çalışıyordu. 100% HDD kullanımı sorununu falan asla yaşamadım.
Tek o değil ki. Windows 10'nun internet olunca sapıttığına eminim. Bizlerden bilgi de topluyor.

Tek o değil ki. Windows 10'nun internet olunca sapıttığına eminim. Bizlerden bilgi de topluyor.
Günaydın. Microsoft yıllardır bizi sağıyor. Sütümüz bitene kadar sağıcaklar, yani kullanıcıları tükenene kadar ;)

Windows 7 kullanıcılarına bile Update yolu ile veri toplama güncellemesi yayınladılar.

Geri
Yukarı