Windows 7'ye geçmek mantıklı mı?

Jaavei

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Arayüzü ve kullanışlı olması sebebiyle Windows 7'ye geri dönmek istiyorum. Windows 10'un yeni gelecek güncellemesiyle logoların değişecek olması da beni Windows 7'ye iten sebepler arasında. Ayrıca SSD kullanmıyorum. Sizce Windows 7'ye geri dönmeli miyim? Desteğin kesildiğini biliyorum, iyi bir antivirüs kullanırsam güvenlik sorunu çözülür mü? Oyunlarda ve programlarda sıkıntı yaşar mıyım? Oyunlarda performans artışı/düşüşü olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum.

Sistemim:
i5 3470.
R7 240.
8 GB RAM.
460+300 GB HDD.

Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Arayüzü ve kullanışlı olması sebebiyle Windows 7'ye geri dönmek istiyorum. Windows 10'un yeni gelecek güncellemesiyle logoların değişecek olması da beni Windows 7'ye iten sebepler arasında. Ayrıca SSD kullanmıyorum. Sizce Windows 7'ye geri dönmeli miyim? Desteğin kesildiğini biliyorum, iyi bir antivirüs kullanırsam güvenlik sorunu çözülür mü? Oyunlarda ve programlarda sıkıntı yaşar mıyım? Oyunlarda performans artışı/düşüşü olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum.

Sistemim:
i5 3470.
R7 240.
8 GB RAM.
460+300 GB HDD.

Bilgisayarınız Turbox mu? Geçmek mantıksız.

Sisteminiz Windows 10'a gayet yeterli bir sistem W7 artık çok eskidi hem driverlarda hem de programlarda illaki sorun yaşarsınız.

Performans artışı olur, geçilir gibi. Antivirüsünüzü kullanın yeter. Windows 10'dan ben de nefret ediyorum, sistemim yüksek olmasa bir an düşünmem dönerim ama kasma yapmıyor ben de idare ediyorum. Gerçekten hiç kullanışlı değil.

Çok mantıksız, Windows 10 LTSB veya Windows 8.1 kurun.

Geri
Yukarı