Windows 7'ye geçmeli miyim?

SurTes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Windows 8.1 PRO kullanıyorum, önceden Windows 10 kullanıyordum ama biraz kasma yaşadım o yüzden Windows 8.1'e geçtim şu an iyi ve stabil çalışıyor fakat bazen kasmalar yaşıyorum. Acaba Windows 7 ye geçsem bir faydası olur mu? Sistem daha iyi bir hale gelir mi?
Sistem özellikleri:
RAM:4 gb ddr3
İşlemci:AMD 1.00 GHZ
Ekran Kartı:AMD HD graphics 2 gb
250 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yorumlarınız için teşekkür ederim laptop olmasaydı işlemcisini falan değiştirecektimde ne yazıkki bunların işlemcisi yapışık işlemciymiş o yüzden.

Merhaba arkadaşlar, ben Windows 8.1 PRO kullanıyorum, önceden Windows 10 kullanıyordum ama biraz kasma yaşadım o yüzden Windows 8.1'e geçtim şu an iyi ve stabil çalışıyor fakat bazen kasmalar yaşıyorum. Acaba Windows 7 ye geçsem bir faydası olur mu? Sistem daha iyi bir hale gelir mi?
Sistem özellikleri:
RAM:4 gb ddr3
İşlemci:AMD 1.00 GHZ
Ekran Kartı:AMD HD graphics 2 gb
250 GB SSD
İşlemciyi değiştirirsen 8.1'de kal derim ama diğer türlü ise o işlemci çok kötü eğer 7'yi Windows Klasik temasıyla kullanırsanız sistem rahatlayabilir.
Dostum hepsinde kasma sorununda, GHz'nin 1.00 olmasında etkisi var işletim sistemini yenileyin ve Windows 10'a geri dönün bence olmazsa bile Windows 8'de kalın mutlaka.
8.1 ve 8 farklı ayrıca 8 için iyi diyen yok herkes 8.1 ve 10 öneriyor.

Öyle pek fazla bir uygulama falan kullanmıyorsanız Windows 7'ye geçebilirsiniz. Oyun falan da oynamıyorsanız bence Linux kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı