Windows 8.1 Başlat Tuşuna Tıklamıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ahmetzkan

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 Update 1 güncellemesini yaptıktan sonra sol alt köşedeki başlat tuşuyla sağ altta köşeye gelince çıkan yer tıklayınca gelmiyor. Nasıl düzeltebiliriz? Teşekkürler.

W2pkJ8.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlat çubuğunun yerini değiştir, belki işe yarar. Yukarı alabilirsin mesela. Hem sol aşağı hem sol yukarıda olur. Belki böyle çalışır...

Başlat çubuğunun yerini değiştir, belki işe yarar. Yukarı alabilirsin mesela. Hem sol aşağı hem sol yukarıda olur. Belki böyle çalışır...

Dostum, bu verdiğin tam bir cevap değil :( Ben neden sağda solda kullanayım? Onun yeri bellidir.

Özeliklerde haledersin. Sen yine de o resimleri at, çözeyim.

Dostum, bu verdiğin tam bir cevap değil :( Ben neden sağda solda kullanayım? Onun yeri bellidir.
Neden yeri belli olsun ki? Windows o şekilde tasarladı diye o şekilde kullanman zorunlu değil. Bak, sana beğenmezsen diye yerini değiştirme imkanı vermiş. Format at düzelir bence.

Neden yeri belli olsun ki? Windows o şekilde tasarladı diye o şekilde kullanman zorunlu değil. Bak, sana beğenmezsen diye yerini değiştirme imkanı vermiş. Format at düzelir bence.

Formatlık bir şey yok, bilgisayar gayet iyi. Her neyse, çözdüm. Görev çubuğu özelliklerini açtım, onlara tıklamamızı sağlayan yer aktif değilmiş, aktif ettim sorun düzeldi. Ben altta seviyorum belirttiğim gibi, hayırlı günler :)

Bilgisayar başlarken shift ve f8' bas ve bilgisayarı yenile de. Belki düzelir.

Bilgisayarını garantiye götür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı