Windows 8.1 Desteği Erken Bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hata ile karşılaşmadım.
Ekran Alıntısı.PNG

• Beğen
İfadeler: CYP
Bob Marley Faruk
Öyle diyorlar ama, konu açınca Windows 10'a geçin diyorlar ve, kilitliyorlar. Ayrıca, tekrar diyorum. En iyisi, en güncelidir anlayışı yanlış. Windows 10'un tam kabiliyetini görmedik. Hala eksiklikleri var. Ve de, Windows 8.1'in hala 2 yıllık destek süresi var.:rolleyes:
Ayrıca, Solitaire'nin reklam göstermemesi için para istemesi, Ne yüklediğinize karışılması vb. kimsenin zoruna gitmiyor mu?:cool:
Zamanında en günceli en iyisidir anlayışıyla Windows 8 çıkar çıkmaz geçmiştim, kullandığım en berbat işletim sistemiydi. Her zaman en günceli en iyisi olmayabiliyor.
Konuların sebepsiz yere kilitlenmemesi gerek, öyle durumlarda rapor sistemini kullanarak veya yeni bir konu açarak yönetimi bilgilendirebilirsiniz.

• Beğen
BilgisayarMeraklısı
Doğru ama, pek çok yerde (Oyungezer, Chip Dergisi gibi) Windows 10'un çok fazla gizliliği ihlal ettiği söyleniyor hatta, bu ayın Chip Dergisinde ''Winodws 10'da Sizi Gözetliyor'' adlı başlık var ve, birkaç ay önceki Oyungezer sayısında da buna benzer bir konu vardı.:dikkatli:
Benim tek istediğim Ana destek süresinin sonuna kadar, Windows 8.1 RTM'mi kullanmam. Hayır, daha 2 yıl var ama, Windows 8.1 bölümüne açtığımız her konuya ''Windows 10 yükleyin'' deyip, kilitleyecekler.:ölü:
Bob Marley Faruk
Windows 8'in sorunları 8.1 ile mi düzeltildi?(y)

BilgisayarMeraklısı
Doğru ama, pek çok yerde (Oyungezer, Chip Dergisi gibi) Windows 10'un çok fazla gizliliği ihlal ettiği söyleniyor hatta, bu ayın Chip Dergisinde ''Winodws 10'da Sizi Gözetliyor'' adlı başlık var ve, birkaç ay önceki Oyungezer sayısında da buna benzer bir konu vardı.:dikkatli:
Benim tek istediğim Ana destek süresinin sonuna kadar, Windows 8.1 RTM'mi kullanmam. Hayır, daha 2 yıl var ama, Windows 8.1 bölümüne açtığımız her konuya ''Windows 10 yükleyin'' deyip, kilitleyecekler.:ölü:
Bob Marley Faruk
Windows 8'in sorunları 8.1 ile mi düzeltildi?(y)
http://10.enpedi.com/2015/09/windows-10-mahremiyetinizi-ihlal-mi.html Belki bu yardımcı olabilir sana. :)

• Beğen
Daha XP'deyiz, W10'a geçmeyi düşünmüyorum. :D

Ayrıca, bu nasıl bir cümle?

"Sizce de Technopat, fazla erken desteği kesmiyor mu?"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı