Windows 8.1 Desteği Erken Bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba.:)
Evet, bir işletim sisteminin daha sonuna geldik ama anlamıyorum. Ana destek 2018 diyor ama, daha şimdiden bırakmamız isteniyor.:rolleyes::confused:
Hayır Windows 10 ücretsiz ama, bir çok çirkin yüzü var. Mesela, korsan içeriklere izin vermiyor. Hatta, orjinal oyunların modlarına dahi izin vermiyor.:spam:
Bu şimdilik, sadece Micrsoft'un kendi hizmetlerinde geçerli ama, gelecekte ne olacağı belli olmaz.(n)
Hayır daha yeni windows 8.1 RTM kurdum. Daha tadına varamadan, bum ''Destek Bitti''
Yapmayın böyle abi. Dha ana destek bitmeden yeni bir işletim sistemi yüklememizi istiyorsunuz. Üstelik binbir türlü handikap dönene bir işletim sistemi.
Eğer cidden desteği kesecekseniz de: Lütfen, Windows 8.1 konularını kilitlemeyin.
Windows.png

Kaynaklar: Oyungezer
-Windows 10'da Solitaire Bir Başka
-Windows 10'un DVD Player Uygulaması Para İle Satılıyor
-Windows 10 Korsan Avına Çıkıyor

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?(y) Sizce de Technopat, fazla erken desteği kesmiyor mu?

Son düzenleme:
Torment
Değil. Ayrıca, bu kadar çok övülen Windos 10'un pek çok eksiği ve eksisi var. Adamlar, o ücretsiz olayını kapatmak için senin ne indirdiğine karışıyor. Var mı ötesi?
Adamlar bedava verdikleri şeyleri, misliyle geri çıkartıyorlar.:dur:

BilgisayarMeraklısı
Doğru diyorsunuz ama, Windows 10 için bu kadar aceleye gerek var mı?:rolleyes: Hayır daha 2 yıl var ana desteğin bitmesine 2 yıl. Ondan sonra, Windows 8.1 konuları ''Window 10'a geçin'' diye kilitlenip duracaklar.:cool:
Hayır ben şuan Windows 10 yüklemek istemiyorum. Çünkü, yeni bir sistem. Ayrıca, bir sürü bit yeniği var. Gelecekte, 3. parti yazılımlar para ile satılırsa ne olacak? Bu olay şimdilik media player ile başladı.:dikkatli:
Örn: Winrar (9.99$):spam:

Bob Marley Faruk
Öyle diyorlar ama, konu açınca Windows 10'a geçin diyorlar ve, kilitliyorlar. Ayrıca, tekrar diyorum. En iyisi, en güncelidir anlayışı yanlış. Windows 10'un tam kabiliyetini görmedik. Hala eksiklikleri var. Ve de, Windows 8.1'in hala 2 yıllık destek süresi var.:rolleyes:
Ayrıca, Solitaire'nin reklam göstermemesi için para istemesi, Ne yüklediğinize karışılması vb. kimsenin zoruna gitmiyor mu?:cool:

BilgisayarMeraklısı
Windows 8.1 RTM'den nasıl kaldırabilirim?(y) Benim, sevmediğim şey Ana desteğin bitimine 2 yıl varken, hemen desteğin kesilmesi.:rolleyes:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı