Çözüldü Windows 8.1 dili İngilizce yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

377619

Hectopat
Makaleler
1
Ayarlardan yaptım ama olmadı. Nasıl yapabilirim?

Oradan yapacağın sıfırlama dosyaları siliyor mu silmiyor mu ya da sürüm seçtiriyor mu emin değilim. En iyisi ve kesin yöntem verdiğim yöntemdir.

Hocam yeniden başlatırken shıft tuşuna basılı tutup oradan sıfırlasam olmaz mı?
Böyle olacağını sanmıyorum. Windows, kurulumu yaparken dosyaları seçilen dile göre çıkarıyor, yeni bir kaynak almadan (yani temiz kurulum USB'si olmadan) farklı bir dile geçmek çok yüksek ihtimalle mümkün değildir.

Tek çare format maalesef. Sıfırlama işlemiyle sisteme İngilizce dili eklenmiyor. İngilizce dilinde olan Single Language ile kurulum yapmanız gerekmekte.

Sizce İngilizce öğrenmeme etkisi olur mu? Değer mi yani?
Bilgisayarda karşınıza çıkanlarla, konuştuğumuz İngilizce arasında pek çok fark bulunuyor. Özellikle sözcükler, terimler gerçek anlamlarından farklı olabiliyor. Cümleleri anlayamamanız ise kimi hataları çözememenize sebep olacaktır. İngilizcenizi geliştireceğini sanmıyorum.

Sizce İngilizce öğrenmeme etkisi olur mu? Değer mi yani?
PC (veya telefonu) İngilizce yapmak benim düşüncemle hiçbir işe yaramaz. En azından temeliniz olmadığı sürece. Sırf bu yüzden İngilizce yapmak istiyorsanız pek uğraşmayın derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı