Windows 8.1 File:/BCD Error cod:0x c0000034 hatası

fuat ay

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Harita Kadastro
Merhaba arkaďaşlar;
Bugün öğle saatlerinde bilgisayarımı kapatırken hiç bir hata ile karşılaşmadım. Fakat az önce eve geldim ve bilgisayarı açtığımda aşağıdaki resimdeki hatayı aldım. Yalnız elimde şuan windows cd'si yok.
Herkese iyi geceler. Şimdiden teşekkür ederim.

20141217_232217_1418864013530_1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için çok teşekkür ederim. Fakat ben beceremedim onarma işlemini o yüzden fabrika ayarlarına geri döndüm windows 8 kurdum, kökten çözerim sandım hatayı. Bu seferde windows 8.1 kalıntıları var sanırım her bilgisayarı açtığımda iki seçenek sunuyor windows 8 le mi windows 8.1 le mi başlasın. Windows 8.1 dediğimde mavi üzerinde beyaz sık enine çizgiler olan bildiğimiz tipik bozuk bir ekran çıkıyor. Sonra kapanıyor bilgisayar mecburen windows 8 seçmek zorunda kalıyorum. Windows 8.1 e yükseltmek istediğimde ise 0x80240031 hatası alıyorum. Yükleme tamamlanamadı diyor. Sadece bilgilendirmek istedim. Siz bana elinizden gelen yardımı yaptığınız için çok minnettarım. En başta dediğim gibi benim beceriksizliğimle sanki daha çok elime yüzüme bulaştırdım. Teşekkürler konu kapanmıştır.
İyi Çalışmalar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı