Windows 8.1 Geç Açılma Sorunu

Yapabiliyorsanız fan temizliği, macun değişimi yapabilirsiniz.
Servise göndermiştim bir ay önce pc içerisinden ses geliyor şikayeti ile dediklerinizi yapmışlar. Ayrıca bu geç açılma sorununu da bildirmiştim formatlanıp geri geldi tabi win 8 olarak geri geldi. 8.1 güncellediğim için böyle bir sorun oluşuyor. Drivereasy programını indirip eksik driverlara baktım bulduklarını güncellemek istedim hata verdi. Bluetooth driverı yüzünden böyle sorunlar yaşayanlar varmış ama onu da güncelledim değişiklik olmadı.

Servise göndermiştim bir ay önce pc içerisinden ses geliyor şikayeti ile dediklerinizi yapmışlar. Ayrıca bu geç açılma sorununu da bildirmiştim formatlanıp geri geldi tabi win 8 olarak geri geldi. 8.1 güncellediğim için böyle bir sorun oluşuyor. Drivereasy programını indirip eksik driverlara baktım bulduklarını güncellemek istedim hata verdi. Bluetooth driverı yüzünden böyle sorunlar yaşayanlar varmış ama onu da güncelledim değişiklik olmadı.
Sorunu çözdüm teşekkür ederim. Tek tek bluetooth driverları indirdim denedim. Doğru olanı buldum. 28 sn de pc açılıyor 45 sn civarlarında kendine geliyor. Tekrardan sağol :)

Garantiye mi yolladınız ? Yoksa mahalledeki formatçılara mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı