Windows 8.1 hala kullanılır mı?

Size o sistem ile 10 ve 11'de gına geldiyse biz sistemleri hep camdan aşağı atalım.🙂

Şaka bir yana sisteminiz en stabil Windows 10 veya 11'de performans verecektir. Geçmenizi nen tavsiye etmiyorum. Kötü bir bilgisayarınız olsa tabi geçin derdim.

Hayda ne demek.

Aynen kardeşim bugün biraz dozu kaçırdımda (!)

Ne demek bu sistemle Windows 8.1 kullanmak sanırım kafayı yediniz eğer bu Windows 10 ve Windows 11'den bıktıysanız macOS veya dualboot olarak Ubuntu'nun en son sürümünü kurun eğer oyun oynayacaksanız ya Windows 10 ya da Windows 11 kullanmaya zorunlusunuz konunun troll olduğunu bile düşünüyorum eğer bu işletim sistemlerinde sorun yaşıyorsanız buraya konu açın.
Benim AMD HD 6870 + Phenom II X4 955 Black Edition var sizce Win 8.1 mi kullanim Windows 10 mu ayrıca RAM'ler 4x2 667MHz.

Windows 8.1 bile fazla Windows 7 X64 Home Premium veya proffesional daha iyi olur ama Windows 8.1 X64 kurarsanız yavaş çalışır ama yine de sorun olmaz diyorsan kur.

Son düzenleme:
Windows 8.1 Home Single kullanıyorum ve HDD'li sistemde mükemmel çalışıyor. 2023'den sonra da Windows 10 LTSC kullanmayı düşünüyorum. (anakart BIOS'u yüzünden SSD takılmıyor)

Geri
Yukarı